Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tebrik ederimmm 3 günlük aranda bakliyat ( pirinç beyaz makarna hariç), tam tahıllı ekmek,bol sebze,az meyve + yine bolca protein tavsiye ederim canım

slm kızlar... nihayet 69 u gördüm bu sabah tartıda :))) ama reglim..açıkçası bikaç gün tartılmayı düşünmüyodum ama dayanamadım. bittiği zaman tam anlıycam ne durumda olduğumu.

2. dönemdeyim. 2.salata-tavuk günüm. reglimle birlikte salata günüm de bitecek diye tahmin ediyorum. son kilomu merakla bekliyorum :))

kılo veren arkadaşları tebrık ederım dıyette bugun 3. gunum 2 gunde 2 kılo verdım

başlangış 67
1.gun 66,1
2.gun 65

ben vakıt olmadıgından dolayı fazla uyamıyorum ama salata proteın yapmaya calısıyorum.
sabah ve aksam sırkelı su ıcıyorum ,yesılcay ve lımonlu ılık su ve ayran tuzsuz
sabah ıse geldıgımde mutlaka sade bır sekerlı kahve ıcıyorum
aksamları evımde yıyemedıgım ıcın mesela ılk aksam menemen 3 tane but salata yedım (buna ragmen verdım)
2. aksamda 3 tane kofte salata bır yumurta
oglenlerı tavuk salata
bugun sabah yıne kahve ıctım (yol cok uzun ve vırajlı mıdem bulanıyor o yuzden bı tane etımek yedım )
az oncede ne yazık kı salatamı hazırlayamadığımdan bır havucla ıkı fıncan ayran ıctım (tuzsuz ev yapımı yogurttan)

bugün 4. gün 55den 52 ye düştüm hergün 1 kg vermişim ama bugün haşlama tavuk yerine ızgara tavuk salata ve ayran içtim ayranda biraz tuz vardı iş yerinde olduğum için dışardan alıyorum öğlenleri ama dün başlayan grip yüzünden çok halsizim dün idare ettim bugün tamamen hastalığa yakalandım bu umarım hemen geçer diyetimi bozmak istemiyorum ama ilaç almadan düzelemicem galiba bogazımda şişti çok fenayımm arkadaşlar çokkkk

gecmıs olsun..............

evet 50ler zayıf algılanıyor ben doğumdan sonra 90 kılodaydım 30 kılo verdim bı sene cıvarında çok zor oldu çok iyi anlıyorum senı bu senede 60 tan 65 e cıkmıstım benım bugun 15. günüm bugun tartılacagım aksama yazıcam cok heyecanlıyım 2 gun ara verıp 15 gundaha yapıcam çok heyecanlıyım :) görenler şaşırıyor

öncelikle gözün aydın canım .ben arada bir kilo aldım.ama yine verdim o yüzden önemsemiyorum.ara diyerek bol bol yeme.mümkün olduğu kadar dikkat et yine .meyve ye bol bol.

teşekkür ederim canım. diyetteyken canım sadece tatlı istiyordu arada çok tatlı yiyecem diyordum şimdi küçük bir çikolata yedim yeterli geldi.tatlı isteğimi meyve yiyerek tamamlayacam inşallah.

çok geçmiş olsun boğaz şişliği bende de var kaç gündür çekiyorum diyetle zor oluyor hastalık

çok geçmiş olsun boğaz şişliği bende de var kaç gündür çekiyorum diyetle zor oluyor hastalık

geçmiş olsun sanada canım burda havalar çok değişken oldu 2 gündür sabah akşam durmayan bir yağmur var ve çok soğuk sanki mayıs değil şubat ayındayız :85: zorlanmaya başladım bende bogazım acayip acıyor zorla yedim yemeğimi umarım hemen iyi oluruz

benimde bugün 7. günüm bitti.kaçamak olarak sadece dört ve beşinci günler bir tabak kiraz yedim ve sonuç 2 kilo ama ben hiç spor yapmadım.sadece ev içinde hareket edebiliyorum.

canım ben günlük yarım saat tiwestr yapmıştım fakat son 3 gün oruçlu olduğum için yapamadım inşallah hepimiz hedefimize ulaşacaz canlarım.

çok geçmiş olsun canım aman dikkat et.

kızlar birşey sorucam bu diyet emzirirken uygulanıyor mu, ben şuan bu kadar yemiyorum, bebişden fırsat olmuyor, bir sandviç yiyorum, yulaf ezmesi falan geçiyor günüm ama hiç kilo veremiyorum, bu diyet sağlıklı geldi bana ben de deneyebilir miyim acaba? sabah kahvaltıda tavuk yerine yumurta ile beyaz peynir yesek onlarda protein olmaz mı?

arkadaşım benimde 14 aylık bebişim var ek gıda aldığı için diyeti yaptım ayrıca protein alıyoruz kahvaltıda yumurtayla PEYNİR YİYEBİLİRSİN.

arkadaşım benimde 14 aylık bebişim var ek gıda aldığı için diyeti yaptım ayrıca protein alıyoruz kahvaltıda yumurtayla PEYNİR YİYEBİLİRSİN.

Çok sağol canım, o zaman ben de çok kural koymadan yapıyım bu dieti, zaten süt için protein ağırlıklı beslenmek lazımmış, tavuğun göğsünümü yiycez sadece.

7 günlk diyetle 2 kilo verdim 1 gün ara verdim. geçen haftada diyete tam uymadım bu hafta biraz daha dikkat edeceğim inşallah.

başlangıcım 56.3 hedef 2.5 kilo ermek.hadi bismillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…