Ege universitesi hastanesine gidenler lütfen bi bakın

Elzem25

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2012
76
0
Merhaba arkadaşlar herkese sıcak yardım sever yorumlarınızla destek veriyosunuz benimde derdimin aynısını basından gecen varsa lutfen yardımcı olsun. ben 13 haftalık hamileyim ancak kistik higroma çıktı bebegimde yani ense kalınlıgı çok yuksek ve doktorum bebek yuksek olasılık özürlü acil plasentadan parça alma işlemi yaptırman lazım dedi. bunu da ege üni. hastnsi yapıyo salı gününe randevu aldım ama çok endişeliyim hastanede hep 25yaşlarındaydı doktorlar hemşireler oyuzden bu işlemide acemi yeni mezun olmus yada henuz ögrenci birine yaptırırlarsa diye inanılmaz endişeliyim çünkü düşük riski amniyosenteze kıyasla daha yuksek bu işlemde tecrubeli bi doktorun yapması lazım. kusura bakmayın 10gündür çok perişanım kötüyüm oyuzden uzattım sanırım. Ege üniversitesi hastanesnde amniyosentez yada koryon villus yada koryosentez yaptıranlar varmı bilgilerinize ve yorumlarınıza çok ihtiyacım var teşekkurler...

ben de dünden beri izmirde riskli gebelik takibi için dr arıyorum ilgili yazıları okurken tesadüfen gördüm ege üniversitesi fuat akercan varmış prof. cvs süper başarılıymış. özel muayenesi de varmış galba. hatta aklımda bulunsun diyodum. bi araştır istersen. Allah yardımcın olsun. inşallah önemli bi şeyi yoktur bebişinin. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin..

X