Ege den teyzelerine merhaba

bxixdxixxsxxixm

KALBİM EGE' DE KALDI
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.193
2
42
Selam arkadaşlar uzun zamandan beri yazamadım. İş yerine geri döndüm işler dağılmıştı.Anca toplayıp nefes alabildim. Bu arada evi taşıdık evdeki internet iptal oldu. Beni merak eden arkadaşlarımız olmuş. Sizleri meraklandırdığım için özür dilerim.

Ege de bende çok iyiyiz çok mutluyuz. Ege 22.07.2008 saat 10:10 da 52 cm. 3.780 kg. dünyaya merhaba dedi. Şuan hala anne sütüyle besleniyoruz. Oğlum tam beş buçuk aylık bugün. Kilosu 11 kilo boyu 72 cm. üzerine kıyafet bulmakta zorlanıyoruz. 1 yaş kıyafetler giyiyoruz. Baba, agu, aaaa, ani ve daha bir çok anlamsız sesler çıkarıyor.. Tükürüyor, öpücük atıyor, dil çıkarıyor, gülme krizlerine girip çığlıklar atıyor. Gezmeyide çok seviyor. Çünkü hep bizi yolda durdurup ege sevip mıncırıyorlar. Mıncırılmak sevilmek çok hoşuna gidiyor.Henüz dönemiyor, emekleyemiyor poposunu ve göbeğini kilosundan dolayı kaldıramıyor. Doktorumuz kilosuna rakip tanımıyoruz dedi. Boyuda uzunmuş. Gelişimi her şeyi çok iyi. Zeka testi yaptı doktoru çok zeki bir bebek olacak diyor.Kime çekmiş bilmiyorum. Ben 50 kiloya düşüm. 46 kiloyla hamile kalmıştım. 4 kilo fazlalığım var. Oda fazlalık değil bence.. Egeyle ilgili tek sorunumuz sürekli kucak istiyor. Bende taşıyamıyorum kollarım ağrıyor. Herkes bu bebek sana 2,3 numara fazla diyor.Bu arada bir reklam firmasından oğluma teklif geldi. Düşünüyoruz Ama babası pek taraftar değil...Çok şeker bir oğlum var.... Sizin bebeklerinizinde benim oğlumdan kalan yanı yok yani. Temmuz ayında vardı her haldi bir şekerli bereket.

şimdilik benden bu kadar hepinizi çok özledim....

hoşgeldin cnm merak ettik seni maşallah oğluşunaaa tombik olucak desene resimlerini paylaşırsan görürürüz egeyidee aramıza tekrar hoşgeldin...

caniiimmm inanmiyorum yhaa..
o kadar kizdimki sanaa.. öfs
kötü seyler geldi hep aklima. yazini görünce inanamadim.

insallah bundan sonra bizimlesindir.
özledim walla.
hosgeldin bidenem. egemizede masallahh :nazar:
allah uzun ömürler versin.. anasina babasina hayirli evlat olsun insallah..

Sağolun kızlar tekrar tekrar sizi meraklandırdığım için özür dilerim.. Bundan sonra burdayım.....Benden Bıkana kadar burdayım.

hoşgeldin bıdışım vala aşkito gibi neler düşünük cekti gitti unuttu bu kız bizi dedik :)

maşallah ogluşunada allah saglık mutluluk uzun ömürler versin canım :nazar:

hoşgeldin bıdışım vala aşkito gibi neler düşünük cekti gitti unuttu bu kız bizi dedik :)

maşallah ogluşunada allah saglık mutluluk uzun ömürler versin canım :nazar:

hiç unutmuyum ya aşk olsun. Bazı aksilikler oldu. Arada bir girip baktım ama yazma fırsatım olmadı bir türlü...

Senin kızada maşallah canım.. çok tatlı Allah nazarlardan saklasın....

bıdışııııııııııııııııııımm delikafadulden
hemşeriiiiiiiiiiiiiiim delikafadulden
oğlumun adaşının annesiiiiiiiiiii delikafadulden

çok sevindim ya gelmene..
biz hala burdayız bak :)))

ege tosunuma maşallahhhh :nazar:

ay çok sevindim yaaaa :sm_cool: :sm_cool:

canım gerçekten merak ettim seni, sevindim iyi olmana, Ege'nin de iyi olmasına, maşallah o ne tombişlik öyle,darısı benimkine olsun,kaçma bidaha

hoşgeldin canım yaaa özlettin amma kendini
egeyede maşallah en kısa zamanda tosuncuğunun resmiini bekliyoruz
neyse bundan sonra güzel paylaşımlar dileğiyle bi daha terkedip gitmek yok anlaşıldımı

tatlımm
adını görünce şaşırdım
geçenlerde sana baktım gelmemişsin hiç
göbişlerinizi takip ederdim bende
kötü bişey oldu sanmıştım
Allah analı babalı büyütsün

bıdışım hoşgeldin canımm . bende kötü düşünmeye başlamıştım aklıma bi sürü şey geldi:) ikinizinde iyi olmasına çok sevindim .. bıkana kadar dinleriz bizde seni:)

Sağolun kızlar ya valla özlemişsiniz beni... Duygulandım oturup ağlayasım geldi... Bu çıplak bebek egenin ta kendisi... Gözüküyormu küçük erkekim...

bidisim hosgeldin gerci uzun zamandir bende giremedim bebisin cok tatli allah nazarlardan korusun bizde evimizitasidik ise basladim sende baslamissin ise zor gelmistir herhalde egemizi opuyorum

bidisim hosgeldin gerci uzun zamandir bende giremedim bebisin cok tatli allah nazarlardan korusun bizde evimizitasidik ise basladim sende baslamissin ise zor gelmistir herhalde egemizi opuyorum

Çalışmak çok zor. İşe gelirken ağlaya ağlaya geliyorum her sabah... Dönerken koşa koşa gidiyorum. Onu görünce kucaklayıp içime sokuyorum desem yeri.. Oda beni görünce çok seviniyor sevinç çığlıkları apartmanda yankılanıyor. Ama onların geleceği için çalışmak zorundayız...Her şey onlar için

bıdışım canımcım hoşgeldin...özlettin valla kendini.
oğluşuna maşallah,nazar değmesin...
artistik pozlar vermiş küçük sıpa,maşallah pekde yakışıklı.reklam ajansından ona teklif gelmesinde banamı gelsin...Allah nazarlardan saklasın...

bıdışım canımcım hoşgeldin...özlettin valla kendini.
oğluşuna maşallah,nazar değmesin...
artistik pozlar vermiş küçük sıpa,maşallah pekde yakışıklı.reklam ajansından ona teklif gelmesinde banamı gelsin...Allah nazarlardan saklasın...

çok teşekkür ederim canım ya... Nerden bildin oğlumun en çok sevdiği şeyi... Sıpa diyince basıyor kahkayayı..... Allah hepimizin bebeklerini nazarlardan saklasın...Hepsi bir birinden tatlı...

bıdışım merhaba hoşgeldin cnm.. hiç unutmuyorum kulubu keşfedip ilk üye olduğumda ilk bana hoşgeldin diyen temmuz annesi sendin :) daha 5-6 haftalık hamileydik sanırım :) nerdeeen nereye .. duygulandım walla .. Allah bebişlerimizi bizlere bağışlasın eksikliklerini göstermesin inş. fotoğrafta çok tatlı çıkmış ege bebişine de sana da nazar değmesin .. maaşaallah ..

Çalışmak çok zor. İşe gelirken ağlaya ağlaya geliyorum her sabah... Dönerken koşa koşa gidiyorum. Onu görünce kucaklayıp içime sokuyorum desem yeri.. Oda beni görünce çok seviniyor sevinç çığlıkları apartmanda yankılanıyor. Ama onların geleceği için çalışmak zorundayız...Her şey onlar için
aynen bende ilk gun oyleydım evımle ıs arasında 3 bına var cok sukur gun ıcerısınde en az 2-3 saat goruyorum onu. onların gelecegı bızım gelecegımız ıcın calısmak zorundayız evde olmak bana pek yaramadı zaten oyle dıyerek avutuyorum kendımı

X