Eeee konu neydi :D

Aa evet ne guzel olurdu wma yine oluruz ya bence

vaaav bu senin evin manzarasi mi? Ben kalabalik yerlere bayilirim. Senin yerinde olmayi cok isterdim
Yok canım eiffel in tepesinden çektim bunu.
Tam orda oturmuyoruz öyle olsa sıkılırdım 10-15 dk mesafe araba ile oraya :))

Sabaha kadar oturdum,şimdi de ayılamıyorum.
Düzensiz uykunun gözü kör olsun
Napıyorsunuz??

Sabaha kadar oturdum,şimdi de ayılamıyorum.
Düzensiz uykunun gözü kör olsun
Napıyorsunuz??
Kahve ic canim. Ben de yemek yiyorum. Esimle sabah 6.30da kalktik uykumuz kacti. Basladik komik seyler anlatip gulmeye. Saatlerce konustuk sonra biraz daha uyuduk o gitti simdi ben de yemek yiyorum

Kahve ic canim. Ben de yemek yiyorum. Esimle sabah 6.30da kalktik uykumuz kacti. Basladik komik seyler anlatip gulmeye. Saatlerce konustuk sonra biraz daha uyuduk o gitti simdi ben de yemek yiyorum
Ohh ne güzel ben daha kahvaltı etmedim yataktan çıkamadım ki
Sabah 6:30da yattım, tam sizin kalktığınız saatte of aman ya Rabbi bir işe başlasam da uyku düzene girse
Ne yemek yiyorsun

Kim görse bilmez ama onun tepesinden çekildiğini

De mi yani?

Ohh ne güzel ben daha kahvaltı etmedim yataktan çıkamadım ki
Sabah 6:30da yattım, tam sizin kalktığınız saatte of aman ya Rabbi bir işe başlasam da uyku düzene girse
Ne yemek yiyorsun

Insallah sen de hayirlisiyla bi ise girersin dd düzene girer canim. Ne yiyeyim Allah ne verdiyse yiyorum

Kocaman bir karınla yataktan kalkmak için cebelleşiyorum ondan uyumamayı tercih ediyorum
Aa hamile miydin, ay ne güzel ben arada düşünüyorum son zamanlarda o karınla nasıl hareket edip nasıl oturup kalkıyorlar diye. Çok zor görünüyor geçekten Allah kolaylık versin .. :)) ve sağlıklı bir şekilde doğsun inşallah:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…