Düğün edirnede düğünüm varr :)

onuc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2011
23
0
Selam kızlar kısmetse 26 ağustos 2012 de evleniyorum biz istanbulda otururuyoruz ancak düğünü edirnede karar verdik
ve rüstempaşa kervansarayı dedik hem edirnenin merkezi hemde il dışından gelecekler rahatlıkla selimiyeyi ve çarşıyı düğüne kadar gezebilirler daha erken bir tarih daha uygun olacaktı fakat yer bulamadık daha önce orada düğüne giden yada fikri olan var mı ?takdir edersinizki bu benim için çok önemli fikirlerinizi bekliyorum . (merakla ve heyecanla bekliyorum:)

merhaba canım hayırlı olsun bir edirneli olarak kervansarayı çok beğenirim güzel bi havası var bence..bu yaz benimde düğünüm var:)

Son düzenleme:

EDİRNE memleketim yaaa havası bile farklıdır...
çok doğru seçim tatlım misafirlerin selimiyeyi,alipaşa'yı,çarşısını gezer serada oturup çayını kahvesini içerler gerçekten seninde misafirlerininde güzel vakit geçireceğine inanıyorum mutluluklar canım

yorumlarınız için çok teşekkür ederim benim için çok önemliydi sağolun

canım kervansarayın nostaljik ve otantik bir havası var. benim de 25 ağustosta edirnede düğünüm olacak kısmetse. allah hepimizinkinin tamamına erdirsin inşallah. burası edirneli gelinler topiği olmuşş :))

Son düzenleme:
valla öyle olmuş sizde hazırlıklar nasıl gidiyor )

yoğn canım ya gelinlikti evdi uğraşıyoruz sizin nasıl gidiyo hazırlıklarınız? gelinlik baktınız mı? bence de burası edirneli gelinler topiği olsun:)

ben henüz gelinlik bakmadım ama aklımda birşeyler var önümüzdeki hafta aklımdakileri hayata geçiricem

canım ben de bi edirneli olarak fikrimi söliim: orası çok otantik bi yer, muhteşem bi büyüsü var. halamın oğlunun düğünü orda olmuştu, bence doğru bi seçim yapmışsınız
mutluluklar dilerim

yok canım ankarada oturucaz ben zaten şuanda ankaradayım burada çalışıyorm ailem edirne de siz?

tatlım bizde istanbulda oturucaz benim ailem istanbulda işlerimizde istanbulda nişanlımın ailesi edirnede yaşıyor bende edirnede öğrenciydim onun için düğünü edirnede yapıyoruz yorumlarınızdan sonra baya bi ısındım kervansaraya teşekkürler.

kızlarr bizde bu hafta nikah işlemleri için nişanlımın memleketine gidicez. ondan sonra da gelinlik işini halledicez ama kafamda modelim belli değil. siz nerelerde diktirmeyi düşünüyorsunuz? nasıl modeller diktiriyorsunuz yada alıyorsunuz?ben kadıköyü gezdim orda bikaç gelinlikçi beğendim onlardan birinde diktiricem

ben henüz hiçbirşey bakmadım aslında yaklaştı ama sade bişeyler olsun istiyorum ve straplez düşünüyorum gelinliğimi

gelinliğime karar verebildim dikim aşamasında hemde sade ve şık olacak :)

kınada ise bindallı giyeceğim ki o edirdeneden geliyor..

bindallıdan öncede parlament mavisi kına kıyafeti çok mutluyum çünkü kafamdan bu kısmı atmış oldum darısı tüm kararsızların başına

merhaba ya bende bir edirneli olarak çok istiyorum edirnede yapmayı ama istanbulda yaşıyoruz 2 tarafta sana ne kadara mal oldu öğrenmemde bir sakınca yoksa? Araba tutma vesaire çok pahalıya maal olur diye listeden çıkarmıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…