ecobella home'un 'KADIN'la ilgili klibi..gönüllere şenlik

seratonin

))(beni seviyorum)((
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
1.078
43
kızlar..kadınlar gününde yayına giren ecobella home firmasının kısa metrajlı bi filmini izledim öyle hoşuma gitti ki...tam benim aklımdan geçenleri yansıtıyordu yani süperdi tek kelimeyle :1yes2:

şu yaşadığımız dünya erkek egemenliğinde...bu durumdan hiç haz etmesem de maalesef böyle fakat bu filmde durum tam tersineydi...işyerinde bir adama tacizde bulunan kadın, evde yemek iyi yapılmamış diye dayak yiyen adam, gecenin bi yarısı yolda korkuyla evine koşturan erkek etrafında bi sürü kadın aç kurt gibi ona bakarken, kanepeye yayılıp gazete okuyan kadın ona kahve hazırlayan erkek kahve soğumuş diye dayak yiyen gene erkek...

ne diyim bazı şeylerin değiştirilmesi imkansız..ama en azından kadın kadının kurdurur gibi boş lafların ortaya atılmasına olanak sağlamayalım..kadın olarak erkeklerden çok açıdan üstün olduğumuza inanıyorum.en basitinden bir örnek verim bi misafirliğe gidersiniz erkekler konuşacak konu bulamaz çoğunlukla ve tavla oynamaya başlarlar veya maç varsa tamam imdada yetişir yani çocuk gibi ya oyun ya televizyon, ama biz konuşucak çok şey bulabiliriz onlar gibi bi oyun bulma yoluna kaçmayız.

onların bi fiziken güçlü olduklarını kabul edebilirim yoksa gerisi hep faso fiso...geçmişten beri bizler geri planda tutulmasaydık onlardan çok daha önlerde olurduk her yönden.

kesinlikle çok etkileyici bir reklam.kadınların yaşadığı bazen çok önemsiz görülen ama toplumda kadına rahat vermeyen davranış ve durumları çok iyi anlatmış.

Canım gerçekten harika bir klipti .Verilen mesaj umarım yerine ulaşmıştır .