Selülit ebru şallı selülitsavar hakkında....

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

moss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
30
0
arkadaşlar internette gördüm,selülitsavar dvdsini alıp uygulayan varsa bilgi verebilir mi? kaç dklık ne şekilde uygulanıyor,21 günde sonuç alan var mı???

canım plates başlı başına selilüt savar zaten ben tum hareketlerı ezberledım artık.. vucut yapıma gore yapıyorum. ınce yapılıyım ama bırazcık basenım var 3haftada bıle acayıp fark edıyoki kımbılır o cd nasıldır mutlaka tavsiye ederim şiddetleeeeeeeee

cvbın için saol canım.almayı düşünüyorum ama daha öncede pek çok program indirdim bilgisayarıma,onlarda kimi uzun kimi kısa kimi başlangıç kimi yüksek seviyede falan olnca insanın kafası karışıyo nası yapacağını bilemiyor motivasyonu bozuluyor,o yüzden bu dvdi merak ettim

canım vucut yapına gore bellı baslı hareketlerı ogren, sonra zaten ızleyerek yapmaya gerek bıle duymuycaksın..onemlı olan dogru zamanda dogru nefesle yapabılmen ve karnını yada kalcanı dogru ıcıne cekebılmen..bunu ogrenırsen zaten sorun kalmaz..ınternetten sevıye 1 2 3 dıye ındır bence ole bır ogren zaten ıster ıstemez ogrenıyo ınsan.ben hıc ogrenemem sanıyodum dusun sonrada mutlaka al selılut dvd sını 2haftadan sonra farkı gorceksın tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…