Ebegümeci otu kullanip gebe kalan var mı?

psikopos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
81
39
29
Arkadaşlar merhaba, ilaç kullanmama rağmen geçmeyen mantar ve idrar yolu enfeksiyonu var, bir seneden fazla oldu çocuk düşünüyoruz bir türlü olmadı, ebegumeci kullanıp faydasını görenler var mı varsa nasıl kullandılar yazarsanız çok sevinirim

Merhaba
Mantar sorunum yok fakat bende sürekli idrar yolu enfeksiyonu oluyordu genelde 3 ayda bir yaşıyordum , ebegumeci hakkında bilgim yok fakat idrar yolu enfeksiyonu ile ilgili ibrahim saraç oğlunun kürlerini önerebilirim YouTube de videoları var pr.saraçoglu diye sitesi de var o sitede bitkiler ve kürleri hakkında bilgi alabilirsiniz müşteri hizmetleride mesai saatlerinde bilgi veriyorlar özellikle kronik idrar yolu enfeksiyonu için karnabahar kürü kesin çözüm diyor saraçoğlu. Bi göz atın istersiniz yararlı olacaktır.

Siz uyguladiniz mi peki bu kürü mesajınız için öncelikle çok teşekkür ederim

Siz uyguladiniz mi peki bu kürü mesajınız için öncelikle çok teşekkür ederim
Rica ederim ben uygulamayı düşünüyordum fakat uygulamaya gerek kalmadan kendiliğinden gecti çok şükür ama ibrahim saraçoğlu nun kurleri gercekten etkili başka şeyler için uyguladıklarım oldu hatta sitesindende alışveriş yapıyorum arada

Cok teşekkür ederim inşallah şifa olur banada araştırayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…