Gebeliğe Hazırlık E2 hormonu (estrofem, östrojen) hormonu düşükken hamile kalabilen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bebybenb

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2018
407
284
29
Kızlar benım estrofem degerım 12 adetin 3.günü yapıldı su an estrefem dıye ıkac kullanıyorum 3 ay kullanıcam doktorum oyle dedı bı bebek ıstıyorız benım gıbı olanlat neler yaptınız ?

Benimde düşüktü yaklaşık 6 ay kadar kullandım estrofemi düzenli olarak şuan e2 35 daha öncede hormon tahlilerimde 55-100 arası değişiyordu yani ilacı kestikten sonra da normal seviyede kalmıştı. Yani düzeldi ama yanında bana cyclo progynova adet düzenleyici, folbiol corasprin kullandırttı. Gerçi hala hamile kalamadım enfeksiyon varmış. Ne kadar etkiliyor bilmiyorum hamile kalmayı ama ben düzeldiği halde yumurtlamam kalamadım 16 ay oluyor düşüj yapalı ondan beri beklşyorum

Geçmiş olsun düşük için. Bende nısan ayında dıs gebelık gecırdım kurtaj oldum temmuz ayından berı beklıyorum. Bana da folbıol verdı kullanıyorım bu ılk ayım ya ınsallah bıze nasıp eder rabbım hayırlı evlat sızın cocuk var mı baska aceba

Maalesef başka çocuğum yok herşeyin hayırlısı birisini veren Allah ım ötekini de verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…