Dyson dikey süpürge mi Philips ıslak kuru dikey süpürge mi?

1ana1baba1bebe

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2019
29
12
40
Kızlar acil yardıma ihtiyacım var. Eşim bugün dikey süpürge alacak. Araştırma yapmak için yeterli vaktim olmayacak. Ama geçenlerde vatan'da Philips ıslak kuru dikey süpürgeyi çok methetti çalışan. Ama dyson da bu işin piri diye biliyorum en az 5 bin fark var. Ben haznesinde şu karışsın istemiyorum. Robot süpergede paspas özelliği sıkıntı yaşattı genelde kullanmamayı tercih ediyorum. Ama dikeyde hemen silivermek de benim için önemli iki çocukla. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim harika bir gün diliyorum

bende dyson v15, ablamda philips var. dyson kadar iyi çektiğimi ben de ablam da düsünmüyoruz ama dyson da öyle woow bir sey değil. su an olsa ben philips alırdım cünkü süpürme sonrası silmek beni üşendiriyor açıkcası. ama onun dısında da memnunum. temizlemesi vs biraz meşakatli ve sürekli dikkat istiyor çok hemen zarar görüyor. 1 başlığını ben, 2 başlığını esim kırdı mesela ve kesinlikle öyle zor kullanılmadı. koltuğun altını alırken bacağına takıldı ve kırıldı bildiğiniz. hala kullanılıyor ama çalışmasında problem yok. dediğiö gibi çekim gücü açısından dyson daha iyi ama kullanım kolaylığı ve silme özelliği olduğu için de philips daha iyi.

X