Saç Şekillendiriciler Düzleştiricimi Yeniledim! Remington Sleek Curl

YasminB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
685
5
Eskiden Braun dan kullanıyordum ... Her şey gibi düzleştiriciyide yenilemek lazım . Remington iyonlu 230 c ye kadar çıkan bu düzleştirici maşa da yapabilen şirin şeyi almaya karar verdim ve aldım . Bukle seven biri olduğumdan bunda karar kıldım . Tecrübelerimi paylaşıcam .

333v3ao.jpg

24ca52a.jpg

Gelişmiş seramik kaplama:

- 2x daha yumuşak kayan plakalar( Standart seramik plakalara göre)

- 3x daha uzun ömürlü ( Standart seramik plakalara göre)

Dijital gösterge 150ºC-230ºC

Lcd kilidi ve Turbo ısınma

Hızlı şekillendirme için 15 saniyede ısınma

110mm ekstra uzun, esnek plaklar

Plaka kilidi

60 dakika sonra otomatik kapanma

Dönebilen kablo

Saklama çantası

Yorumum:Benim 3 gün bozulmayan düz saçlarımı borçlu olduğum saç sündürtücüm .. Kim istiyorsa alsın . Pişman olmazsınız ..

Piyasa fiyatı : 90 tl ile 140 tl arası

Son düzenleme:
güle güle kullan cnm.marka olarak kesinlikle doğru seçimi yapmışsın.bende 1 ay önce remington s9950 aldım ve çok memnunum.dalga içinde kullanabiliyorum.

güle güle kullan cnm.marka olarak kesinlikle doğru seçimi yapmışsın.bende 1 ay önce remington s9950 aldım ve çok memnunum.dalga içinde kullanabiliyorum.
Teşekkür ederimm :KK16:
Marka olarak bir babyliss birde remington çok övülüyor hem çevremde hem bu sitede . Bugün perçemimi düzleştirdim ve sonuçtan baya memnun kaldım . Yaptığım bukleleride ekleyeceğim herkes fikir edinsin . gerçi daha tam çözemedim bu düzleştirici ile dalga işini ama olsun öğrenicem :KK1:

Benimki de bundan. Maşadan daha kullanışlı bukle yapma konusunda. Düzleştirirken ince uçlu olduğu için biraz sıkıntı oluyor ama çok fazla yıpratmıyor saçı. Her gün kullanmama rağmen saçımda aşırı bir yıpranma yok. Her gören de çok beğeniyor.

Güle güle kullan canım benim de eski düzleştiricim braundu sonra değiştirdim bende remington aldım daha dogrusu sac masası alırken yanında hediyesi düzleştiriciydi çok kullanıslı cok begenıyorum bende

X