Saç Şekillendiriciler düzlestiricim kendi kendine kapanıyor!!!

princess7

✌
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
1.258
39
kızlar bnm saç düzleştrcm phılıps saloon pro xl..2007de almıştım 5.sene olucak..şimdiye kdr gayet düzgün çalıştı sorun çıkarmadı ancak birkaç gündür kedni kendine kapanmaya başladı..en fazla 205 derece sıcaklığa ulaşıyor..ben hep 200 derecede yapardım..şimdi 200 dereceye getiriyorum ısınıyor ready yazıp hemen kapanıyor..190 denedim çalıştı 3 dk sonra yine kapandı 180 denedim fln şimdi 170 te çalışıyor kapanmıyor ama 200 derecelerde hep kapanıyor..kabloda bi sorun yok galiba..acaba seramik tabanı azaldı diemi öle oluyor anlamadım..her yapışımda ıslak mendille siler kurulardım derken o seramik tabanı kenardan başlayarak yok olmaya başladı..oralarda gri metal yerler görünmeye başladı..böle bi sorun yaşayan var mı?nasıl düzeltebiliriz bunu ?

Elektirikle çalışan bazı materyallerin içlerinde sigortalar olur. Aşırı yüklenmede bu sigortalar atar ve alet kapanır. Makinanın dediği gibi tabanı aşınmışsa makina bunu aşırı ısı algılayıp güvenlik için sigortasını attırıyor olabilir.
Tabi benim söylediğim bir ihtimal, hiç alakasız bir durum da olabilir. Servise götürmek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…