Saç Şekillendiriciler düzleşmeyen kabaran saçlar :(

simgeeeeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
165
0
kızlar kafayı yicem. benimle aynı kaderi paylaşan var mı ? çok merak ediyorum. öncelikle saç düzleştiricim braun satın hair 7. şaçlarımı uzun kalın telli gür ve haliyle kabarıklar. evde düzleştiriyorum kaymak gibi 10 dk bitiyor. ama dışarı çıkıyorum kabarıyor,sanki evden tarayıp çıkmışım gibi. dışarı çıkmasam bile evdede en fazla 20 dk dayanıyo.ben bu saçlarımı düzleştirmek için ne yapabilirim ? yok mu bunun bi şampuanı,kremi ? bu arada kullandığım şampuan headsholders ipeksi yumuşaklık, krem ise elidor turuncu şişe (yumuşack yapıyo) bu sorunu yaşamış olup çözenler var mı?? yardımlarınızı bekliyorum lütfenn :KK43:

Aynen benim saclarımda oyle hem kabarık hemde kıvırcık dalgalı gibi..
doğal halini kullan hem saclarını da yıpratmamış olursun :)

benim saçlarimda seninki gibi malesef fon çekince yarim saat dayaniyor sonra taranmis gibi duruyor kabariyor...bunun nedeni kalin telli saça sahip olmamiz canim...ben yazin saçlarim kisayken yikayp kopukle dalgalandiriyordum çok hafif dalgali saçim ne kivircik oluyor ne duz... ama bu sekilde daha hos duruyor duz saç dayanmiyor hiç banada sende oyle dene olmadi...bukle masalariyla sekillendir ama brezilya fonunu asla yaptirma derim...hem saçi çok yipratiyor hemde kimininki hiç iyi tutmamis verdigim paraya yazik oldu diyorlar...esimin yegeni yaptirmisti mahvoldu kizin saçlari yandi , kirildi hep...ve su anda kafasinda saç yok sifira vurdurdu peruk takiyor...biseyi iyice arastirmadan yapma derim canim...bende memnun degilim saçimin yapisindan ama brezilya fonunu asla dusunmedim...koly sekle girmeyen saçda olsa bizim saçlarimiz yipranmis yanmis saçtan iyidir derim ben....:KK34:

X