düzensiz adet ve hamilelik şüphesi?

cocoa

**
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
34
0
kızlar merhaba benim de sizlere bir sorum olacak.yaklaşık 1.5 yıldır yasmin doğum kontrol hapını kullanıyorum 2 tane kistim vardı doktor önermişti.o ara evlendim ve kullanmaya devam ettim.1 ay kadar önce bıraktım.adetim 1 ekim de gelmesi gerekiyordu ama gelmedi.2-3 gün geçince hemen idrar testi yaptım 2 kez ama sonuç negatifti.gecikmesinin ardından 1 hafta sonra hastaneye gittim kistlerimin durumunu öğrenmek ve kanda hamilelik testi için.kistlerim geçmiş.beta hcg değerim de 0.35 yani gebelik yok.doktor doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra olur böyle gecikmeler,bekle gelir dedi ama 2 hafta oldu gelmedi.bu süre zarfında hamile bile kalsam ne zaman kaldığımı nasıl anlıcam.ne sıklıkla test yapmalıyım.zaten hala gelmiyor hamile miyim acaba diye bütün gün düşünmekten bıktım.her gün test alıp yapmaya yetecek kadar para sahibi de değilim.ne zaman geleceğini bilmediğim bir adette hamile olduğumu nasıl anlarım.böyle birşey yaşayan oldu mu?

canım ben polikistikoverım evlennce doğum kotrl hapı kullandım başka yöntem seçtim ilaçsız hapı bıraktıktan 6 ay kadar snra adetim düzenli devam etti sonra yine bozuldu düzeni bu ay bebek ist ediğim için korunmadım. Son adetim 25 ağustos, yumurtlama testine göre 28 etlülde yumurtladım. Baksana ne kadar geç yumurtlamışım. şimdi adet gecikmesi mi hamilelik mi ben de senin gibiyim yapacak bişey yok.İnternetten yumurtlama ve gebelik testi almıştım kampanyadaydı onları kullanıyorum şimdi. negatif çıktı bi daha yapacağım zaten bitiyor internerren aldıklarım. sonra kan testi yapacağım

ama adet mi olcam hamilemiyim diye düşünmekten usandım yalnız değilsin yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…