Düzenli Evimiz & Hayatımız

Buz dolabını dün temizledim içli dışlı
İki gündür bütün işlerimi bitirdim yarın hacamat ve sülük olacam dinlenmem lazım bugün sadece normal bulasık düzen falan yapacam.
Yaptıklarımı yine gün içerisinde paylasırım

Günaydın KK nın hamarat kadınları
Dün gece bana bir şevk geldi ;
Aspiratör filtrelerini temizledim
Fırını temizledim
Buzdolabının dışını temizledim
Mutfak camını ve balkon kapısını sildim
Mutfağın yerlerini sildim
Banyoları eşim işe gitmeden temizlemiş onlara dokunmadım, bir sürü dua ettim arkasından hint fakiri gibi :)
Bir makina havluları yıkadım
Yatak odamın tozunu aldım
Vakit nasıl geçmiş anlamadım, bir baktım eşim işten gelmiş saat 1, ona yemek hazırladım sonra yine mutfağı topladım
2 ye geliyordu duş alıp yattım ama bu sabah perişanım :)
Sadece çöpleri çıkarıp işe geldim, kahvaltı bile yapmadım
Nego görevi akşama yaparım sanırım, dün gece dışını sildim buzdolabının bu akşam da Allah nasip ederse içini temizlerim, hem de Perşembe pazarı öncesi bir toparlanmış olur.

Hayaller demli çay hayatlar boğaz ağrısına siftah

Geçmiş olsun canlar

Ayy geçmiş olsun canım yaaa arka arkaya gelmiş hepsi de

Geçmiş olsun bi düzene girersiniz inş

Geçmiş olsun zor oluyor okulun ilk haftaları özellikle

Sağol canım benim önemli bişey değil ilerlemesin yeter.
Sen nasılsın? Okulda bekliyomuydun geçen hafta?
Tam bir velıyım vicdanım sızlıyor ama dik durcakmısım gecen hafta gitmedi hastaydı. Ama ondan oncekı hafta bekledim. Şimdide bekle diyor. Aglaya Aglaya gitti okula Aglaya Aglaya girdi sonra Hadi ogretmenıne git dediler bıraktı beni gitti giderken de diyor ki tam burda bekle sen nasılsın

Bildiğin gibi kuzum ❤

Bi kac sene önce heveslenmistim sulu süpurgeye aldim.ay daha tovbe ettim.
Her süpürgeden sonra boşalt yıka kurut.bu nedir dedim ya. Resmen süpürgeyi eziyete dönüştürmek gibi.dedim ben bunla ugrasmam.gittim toz torbasiz süpurge aldim.ohbe dedim dunya varmis.suluyu bi kac ay anca kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…