Düzenli Evimiz & Hayatımız

Zaten biliyorum diyen kesin kalıyor
Geçen seneki komşumun halleri geldi gözüm önüne ne yapacağım diye çarpınıyordu
Alana kadar ne yapıyon diyorduk çalışıyorum derdi gel kahve derdik ders var derdi
Birgün baktık arabayla siteye giriş yaptı hepimiz şaşırdık sevindik nerden böyle dediğimizde ekmeten dedi
Kız ne ekmeği şurdan alsana yok anam böyle yapmasam öğrenemeyeceğim derdi kulakları çınlasın nasıl özledim.
Acemiler daha dikkatli meseliyi gözlerinde büyüdükleri için ciddiye alıyor ondan

Hayırlısı olsun ablam.
Oğlanda kazasız belasız kullansın inş.
Trafik kazasi haberleri aldım bu dönemde maalesef vefat haberleri geldi.Tırsar oldum istesemde alipta hemen kullanmam bende.

Bende öyle kısa mesafeli yakın yerlere arabayla giderim diyordum alıştırma için ama yaz geldi heryer çocuk bizim mahallede mümkün değil tehlikeli Allah korusun.

Bende öyle kısa mesafeli yakın yerlere arabayla giderim diyordum alıştırma için ama yaz geldi heryer çocuk bizim mahallede mümkün değil tehlikeli Allah korusun.
Eğitimli üçretli hocalar var bir kaç kez trafiğe onula çıkıp alıştırma yapam arkadaşlarım var ders aldıktan sonra bu yöntemle kendine güven konusunda rahatlatıklarını söylüyolar ehliyetini hayırla sağlıkla al inşallah gerisi gelir ama sakın kendini geri çekme sonra alışman daha zor olur.

İnşallah sağlıkla alır hayırla kullanırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…