Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eskiden daha çok çoktu bu ilegal işler
Birinden duymuşdum adam üşenip kayıp diplomasını çıkarmak istemediği için ehliyet almamış il dışında yol gider gelirmiş iş icabı ticaret için denetimlerde ne yapardı diye sorduk tatlı diliydi polisleri nerelisin abi diye başlar yoldan aldığı kavunu verirmiş çıkar gelirmiş

Abimde el altından almıştı selamla bana gelene kadar sıkı tuttular eskiden cidden bazı polislerde doğru durmuyomus ,

Aynen öyle şu an doğu da devam eden yerler var binip 2 3 metre sürüp indiriyorlarmış geçtin diye. Eskiden bizim burda da öyleymiş 500 metre sürdürüp geçiriyorlarmış benim kv nin ehliyeti var daha şoför koltuğuna oturmamıştır

Ben bunuda anlamıyorum ablamada kızıyorum sürsenize işte

Son beş senedir valla yakın çevremdekiler girenler dokuz doğuruyor benim dana elini kolunu sallayarak dayılanarak gitti kuyruğunu sıkıştırıp yolladılar 2.ye Üniye hazırlanmadığı kadar prova yaptı hazırlandı iyide oldu işin cittiyetini anlasın oyuncakta değil bu

Zaten biliyorum diyen kesin kalıyor

Kesin ben hıçkıra hıçkıra ağlayarak temizlerdim valla helal olsun yani önünde sonunda o işi yapıyorum keşke boş yere sinirlerimi yıpratmasam
Ilk çocuklarda böyle değildim son ikide bir sakinlik ve geçecek bu günler diyerek bakıyorum herşeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…