Düzenli Evimiz & Hayatımız

Daha yaslanmadim demekki bak buna sevindim

Alerjik demi senin kız. İnşallah geçer alerjileri
Amin Allah razı olsun canım.
Ufaktan vermelere başladık 2 aydır veriyoruz olumsuzluk yok şükürler olsun.
Süt denemiyorum zaten iki yaşa az kaldı.
Ya kızlar sanki benim kızın boyu çok kısa nineler teyzeleri halası kısa boylu umarım inş. bi atağa geçer.

Geçmiş olsun Allah şifa versin.Süt alerjisi mi?
Amin Allah razi olsun senin yavruna da sifa versin Süt, süt ürünleri ve yumurta diyet yapıyorduk ama bıraktım artık diyeti bitmemis ama azalmış senin kızının nelere alerjisi vardı

Amin Allah razi olsun senin yavruna da sifa versin Süt, süt ürünleri ve yumurta diyet yapıyorduk ama bıraktım artık diyeti bitmemis ama azalmış senin kızının nelere alerjisi vardı
Amin sağolasın.
Benim kızın da süt ürünleri ve bir takım şüphelendiğim şeyler vardı et vs. Çok sıkıntı çekti kızım vücut döküntü döktü
Acilde iğne yaptırdığımız dönem oldu.
Şimdilik hamd olsun iyiyiz darısı başınıza tombul bir bebekken hızla zayıfladı çok etkilendim ben 7 kilo verdim kızım hiç almamaya başladı.
Hatırlamak bile istemiyorum o derece ne yiyeceğimi şaşırmıştım.Diyeti de yapınca bir daha sütüm asla eskisi gibi olmadı tabi.
Süt azalınca cogalmazmış arkadaşıma dr.u söylemişti.
Sizin de hızla azalarak biter inş. ben kıyafetleri yıkarken beyaz sabun kullanıyorum ekstra durulama yapıyorum.
Yerleri Arap sabunu ile siliyordum.
Kimyasalı çok azalttım vücudu içinde dalan yeşil sabun kullandık bi süre.
Vücutta toksin birikmesiymiş istersen biraz bak kk da vardı.Zeytinyağı ile duştan sonra aya tabanlarına avuca,baş arkasına masaj ile sürülüyordu mesela.

Bizim doktor test yaptırmadı bizde deneyerek bulduk ilk sampuan deterjan denedik olmadi doktor süt dedi sütü kestik iyi gibi oldu sonra yine artti sonra yumurtayi bıraktık öyle bulduk yedigi zaman egzama çıkarıyordu cok huysuz bi bebekti zor Günlerdi benimde ayni şekilde sütüm azaldı ama bazi seylerde sütüm artıyordu ben azalinca artmaz demesine katılmıyorum serbetli tatlı yeyince cok iyi oluyordu ama yasakti iste yerler icin ozel bir sey kullanmadim kizim emeklemedi hic ama kiyafetleri 2 defa yıkıyordum .
aynen benim kizimda ilk kilosu iyiydi ama suan zayif kemikleri bile cok zayif ondan biraktm artk diyeti.
Bende antibiyotikten şüpheleniyorum kızım enfeksiyon kaptı kullandik ondan sonra oldu bence.
Sizin daha zormus cok şükür atlatmışsınız

Sevindim ya iyi bari. Aman süt faydalı bir şey değil zaten buğday ruşeymi falan kullanıyor musun yemeklerine boy uzatıyor o da etkisi var

Antibiyotik geçen günlerde yeğenime alerji yaptı.İğne yaptılar biraz rahatladı.
Sevindim ya iyi bari. Aman süt faydalı bir şey değil zaten buğday ruşeymi falan kullanıyor musun yemeklerine boy uzatıyor o da etkisi var
Yok canısı yarma da oluyor mu peki o da buğdaydan zaten.Onu duymuştum annem onunla çorba yapıyor yazın serin serin içmelik iyi oluyor.
Çocuklara yapmak istiyorum ben de.

Evet yarmada var ruseym bulgurda da var unda seçilip yurt dışına ayrı satılıyor ama

Evet yarmada var ruseym bulgurda da var unda seçilip yurt dışına ayrı satılıyor ama
Sağol canım bulgur yiyoruz az önce kısır yaptım yedik hep birlikte çocuklarla.
Yarmayı biliyordum oğlana annemlere gittiğimizde yediriyorum hep bu boy uzatıyor diye söylerdim.
Evde de yapmam lazım acilen kışın da çok severim ilk pişipte sıcakken tadı daha nefis oluyor.
Buğdaya bayılıyorum ama bizim buralarda bulamadık diş buğdayı yaparken onu çok severim mesela.

Buğday hediği bizde kocaman kazanlarda yapılıyor hasat sonrası kurutup değirmende bulgur yapılıyor. sonra da.... son zamanlarda un firmaları malesef ruşeymini ayırıyor unun ve faydasız kalıyor

Haftalık temizlik bitti

ev havalandırdı
yatak toplandı
bul.mak.çalıştırıldı bitti, temizler yerlerine yerleştirildi
ocak, tezgah araları, tezgah silindi
çaydanlık ve lavoba ciflendi
evi robot süpürdü
mutfak zemini elle silindi
çamaşır yıkandı kurutma mak.bitti çamaşırlar yerleştirildi
wc lavabo yıkandı
banyo zemini elle silindi
Çöpler atıldı
yemek yapıldı
veee tüm evin camları silindi ışıl ışıl

Şimdi dinlenme zamanı çay demlendi
Hepiniz ALLAH a emanet olun

Oh miss penyezim yaaa
Bana da yatılı misaifr geliyor

Ruşeym daha faydalı canım aynı etki olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…