Göz Makyajı Düz kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Niabelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
58
2
ya arkadaşlar kaşlarımın altında kendiliğinden doğal bir kavis var, daha öncesinde üzerinden aldım kaşlarımın "düşme" gibi bir şey olmuştu, çıktığında bir tuhaf olmuştu. sizce nasıl düzleştirebilirim, yani daha doğrusu kavissiz hale getirebilirim? üzerinden alsam yine aynı şey olur mu ki? üzerinden alınır mı kaş?

Çaresi nedir bilemiyorum ama tavsiyem üzerinden almamanız, kaş gerçekten düşüyor ve küsüyor ..
Zaten yer çekimine yeniliyoruz :KK37:

Canım benim kaşlarımda kavisliydi ama ben düzleştirdim. Gerçi baya uzun zaman aldı. Kaşlarıma bol bol her gece bakım yağı sürdüm. Sabah yıkadım. Ve de yeni çıkanları almadım. şimdi eskisine oranla çok farklı.. $140620122739.jpg $013.jpg siyah montlu olan bi 3 yıl öncenin fotosu kırmızı bluzlu olanda yeni kaşlarım :)

Canım benim kaşlarımda kavisliydi ama ben düzleştirdim. Gerçi baya uzun zaman aldı. Kaşlarıma bol bol her gece bakım yağı sürdüm. Sabah yıkadım. Ve de yeni çıkanları almadım. şimdi eskisine oranla çok farklı..Eki Görüntüle 488572 Eki Görüntüle 488573 siyah montlu olan bi 3 yıl öncenin fotosu kırmızı bluzlu olanda yeni kaşlarım :)

Çok güzel olmuş ya :) üstünden mi aldırıyorsun peki şuan? yani ya da hiç üstünden aldırmadan mı bu şekile geldi?

eski kaşlarınıza bayıldım çok kadınsı:) pelin karahanın kaşlarını andırıyor.
çevremde düz kaş seven çok kişi var. bu sene daha da populer oldu. iyi bir kuaföre gidin alsın. sonra tabii boşluklar olacak bir süre boyayın kaş kalemiyle. akşam da bakım yağları sürün. bence olur:)

Canım benim kaşlarımda kavisliydi ama ben düzleştirdim. Gerçi baya uzun zaman aldı. Kaşlarıma bol bol her gece bakım yağı sürdüm. Sabah yıkadım. Ve de yeni çıkanları almadım. şimdi eskisine oranla çok farklı..Eki Görüntüle 488572 Eki Görüntüle 488573 siyah montlu olan bi 3 yıl öncenin fotosu kırmızı bluzlu olanda yeni kaşlarım :)

Harika olmus kaslariniz. Keske benim de oyle olsalar ...

baya zaman aldı ilk resimdeki hale getirmek. her akşam bakım yağı sürdüm. İki güne bir kaş almak zorunda kaldım bir süre sonra. Alttan kavisli yerleri hiç almadım. Orası dolsun diye bıraktım. Üstten çıkanları aldım sadece :)

ben üstteki kaşlarımı alınca bozuldu kaşlarım. baya kötü oldu. tek tek şekilleri bozuldu uzadılar falan bir tuhaf oldu anlamadım. üstten alınca bir bozulma olmadı sanırım sizde. ne güzel. yağ sürmeye başlayayım o zaman :)

Meraba canım,
Ben az önce düz kaş bölümünü incelixordum.Senin kaşlarının xeni hali çok hoşuma gitti.Şu anda ben de kaşlarımı uzatma ve gürleştirme çabasındaxım.Kaşlarını xeni haline getirmek için xağ sürdüğünü xazmışsın.Kullandığın xağ ne xağıxdı ve ne kadar sürede xeni halini aldılar?Bana bu konuda xardımcı olursan çok sevinirim.Ben kavisli kaş olaxına merak saldım.Gittin kuaföre kaslarımı kavisli xapın dedim.Kaşlarımı hem incecik xaptı hem de kavisli xaptı.Dolaxısıxla kaşlarım iğrenç bir hal aldı.Çok pişman oldum.Moralim çok bozuldu.Kaşlarımın hem normal kalınlıkta hem de altının düz,üstünün de hafif kavisli olmasını istixorum.Sence ne xapmalıxım?Bana xardımcı olabilir misin?

Kendinizi baştan yaratın bölümde konu açtım kendimi baştan yaratıyorum diye. Orada yağları yazdım. Uzun bir süre kullandım..yavaş yavaş bu şekl, verdim. Zaten bi müddet sonra inanılmaz fazla çıkmaya başlıyor.

X