Göz Makyajı Düz kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kardel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
49
0
Arkadaşlar dün kuaföre kaşımı aldırmaya gittim kaşımın başlangıç kısmı kavisli olarak başlıyo kuaför düz kaş düşünmezmisin diye sordu ben cesaret edemeyince değişikliğe
biraz düşün araştır öyle yaparız yapı olarak ufak bir yüzüm var ama kendimde bu kaş modeli nasıl durur hiç hayal edemedim sizce düz kaş şekli nasıl kullanan ve fikri olan arkadaşlardan cevaplarını bekliyorum özellikle bu işe ile uğraşan tecrübeli kişilerden:1hug:

Açıkçası ben pek anlamıyorum kavisli-düz olayını.Ama fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla ben gidip düz kaş istiyorum dedim artık hep öyle aldırıyorum.Ben seviyorum düz kaşlarımı kavisli kaşlar çok ağır geliyor bana bilemiyorum nasıl oluyor aradaki fark :uhm:

yok ya bence daha farklı hani şu kavis falan yok dümüdz duruyo gözün üstünde o değil mi?

imagesau.jpg

bu kaş ece sükana yakışıyo bence

düz kaş idafeyi sertleştiriyo bence her yüze gitmez
karakteristik sert bi ifade olmalı ki yüzde
kaşla yüz desteklesin birbirini
iddalı bi model keskin yüz hatlarında daha güzel
duruyo sanki

kızlar benim kaşlarım düz ve gerçekten muhteşem duruyor şimdi biraz seyrek diye sarımsak yağı sürüyorum gunde 2 defa ama düz yüzüme çok uyuyor..kavisli iblmiyorum daha kadınsı gösteriyor diye düşünüyorum ve henüz genç kız iken o kadar olgun durmayı sevmiyorum :))

X