Duyuru: Mutsuz oldugum eskı ve hala daha mutsuz oldugum sımdıkı burnumun resımlerı:(

medinealeynanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
218
3
KIZLAR, BURNUMUN ESKI HALI, ESTETIKSIZ HALI YANI BULDUM EKLEDIM, VE SIMDIKI HALI DAHA BELIRGIN RESIMLERINI EKLEDIM ALBUME, YORUMLARINIZI BEKLIYORUM KIZLAR, 2 AMELIYATIM BU PERSEMBEbilmiyorumkismile , DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN, DUACILARIMMI SIMDIDEN OPUYORUM, INSALLAH SON OLARAK DA YEPYENI GUZEL, MEMNUN OLDUGUM RESIMLERIMI EKLERIM, ALLAHA EMANET OLUN.opuyorumnanaktan

KIZLAR, BURNUMUN ESKI HALI, ESTETIKSIZ HALI YANI BULDUM EKLEDIM, VE SIMDIKI HALI DAHA BELIRGIN RESIMLERINI EKLEDIM ALBUME, YORUMLARINIZI BEKLIYORUM KIZLAR, 2 AMELIYATIM BU PERSEMBEbilmiyorumkismile , DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN, DUACILARIMMI SIMDIDEN OPUYORUM, INSALLAH SON OLARAK DA YEPYENI GUZEL, MEMNUN OLDUGUM RESIMLERIMI EKLERIM, ALLAHA EMANET OLUN.opuyorumnanaktan

her halinle çok güzel bi bayansın belli.ilk burnunda kötü değilmiş.bu da değil.ama tabiki eskiye oranla daha güzel bu ameliyatın çok daha güzel olucak güzelliğine güzellik katacakyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Kızlar resımden cok bellı degıl ama , ben hafıf kavıslı bı burun ıstemıstım, ama sankı burnum sısmıs gıbı, alısamadım anlayacagınız bu buruna, kafamdakı burundegıl capraz bakınca cok bellı sıs bı burun ucum oldugu. Burun ucum daraltılıp, bıraz daha asagı dogru olan yere kavııs verılıp, on profılden bakılınca bellı olan burnumun kenarındakı kemıkler torpulenecek, VE yan profilden belli olan ust dudagimin ustundeki , yani burnumun altindaki kikirdak da torpuleneceksagolun , ben de cok umutlu gırmek ıstıyorum amelıyatıma, sagolun bana moral verdıgınız ıcın , sımdı ıcım bı ferhladı.

medinecigim, resimlerini inceledim ancak daha oncede dedigim gibi bu ameliyatta on kisim sisligi alininca burnun hem kavisli hemde istedigin gibi olacak persembe gunu icin iyi sanslar eminim hersey cok iyi olacak!

tesekkur ederim, insallah istedigim gibi olur, buraya gelince umutlarim yesilleniyor:kedi:, ama form dan cikinca da umutsizlik diz boyu, insallah istedigim gibi olur su burun meselesi kafamdan silinir .:dance:

cnmmm cidden şimdiki burnun zaten güzel..ameliyattan sonra kusursuz olcak eminim:)içini ferah tut:)

bence 2.sinde çokdaha iyi olcakk. aslında şimdikii halii de kötü değill sanki estetik olmamışsınn gibi ama yinedde güzell görünüyoo. inş istediğin gibi olurr şimdiden geçmişş olsunn iyi haberlerini bekliyoruzz

insallah, yarin eve dondukten sonra, aksama kendim iyi hissedersem size yazarim yasadiklarimi, ve bir kac gun sonra da bandajdan cikmis guzel burnumun resimlerini koyarim insallah sositososito

İnşallah her şey istediğin gibi olur. içine sinen bir burnun olur.ama cnm bence altındaki kıkırdağı aldırman kafi. o zaman güzel bir burnun olur. kavis vericem diye çok oyabilirler. onun da geri dönüşü olmas.

insallah, yarin eve dondukten sonra, aksama kendim iyi hissedersem size yazarim yasadiklarimi, ve bir kac gun sonra da bandajdan cikmis guzel burnumun resimlerini koyarim insallah sositososito

merakla bekliyor olucaz canım ve dualarımızla ayrıca yarın kandilmiş içini rahat tut bol bol dua et ve gir o ameliyata herşey güzel olucak

bu ameliyati da ayni doktora mi olacaksin?
bana kalirsa burnun gayet guzel ama icine sinmiyorsa yaptirmak istiyorsan sen bilirsin tabii ki canim.

Son düzenleme:
X