duyunca ne yaptınız

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
mrb arkadaşlar bu sabah hamiş olduğumu öğrendim şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum doktora gitmeliyim ama nasıl ve kime nerden başlayacağımı bilmiyorum yardım edin

canım öncelikte tebrik ederim gözün aydın....

adetin geçeli ne kadar olduğu bilmiyorum ama 1 haftalık adet gecikmesinden sonra dr.a gidip keseni görebilirsin ondan önce gözükmüyor.... rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin....

tebrikler canım allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin öncelikle.ben ilk idrar testinde öğrendim.ertesi günü gittim kan verdim.çünkü kanda net sonuç çıkıyor.bazen evde yaptığımız testler gerçek sonucu vermiyor malesef ki yanılma payı olabiliyor.bence öncelikle git kanda baktır.kandaki sonucuna göre kaç haftalık hamile olduğun çıkıyor.ve kendine uygun bir dr bulman gerekiyor.ya arkadaşlarının önerebileceği bi dr gidebilirsin yada sana en yakın ama güvenilir daha önce adını duyduğun dr gidebilrsin....

tebrikler canım hayırlı olsun
bence şimdilik kan testi yaptır
şöyle 5-6 haftalıkken dr.a git
bu arada kendine iyi bir dr.bul ,araştır
süt içmeyede başlasan iyi olur.

Yarın kan testi yaptıracam 5-6 hafta doktora gitmek için geç değilmi peki

6 veya 7 haftalıkken git.daha öncesinde ğözükmüyor zaten.ama önce kan testide yaptır.kan degerin 2 günde 2 katına çıkmalı .hayırlı olsun tekrardan

tebrikler canım allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin öncelikle.ben ilk idrar testinde öğrendim.ertesi günü gittim kan verdim.çünkü kanda net sonuç çıkıyor.bazen evde yaptığımız testler gerçek sonucu vermiyor malesef ki yanılma payı olabiliyor.bence öncelikle git kanda baktır.kandaki sonucuna göre kaç haftalık hamile olduğun çıkıyor.ve kendine uygun bir dr bulman gerekiyor.ya arkadaşlarının önerebileceği bi dr gidebilirsin yada sana en yakın ama güvenilir daha önce adını duyduğun dr gidebilrsin....

canım merhabalar benimde 10 gün felan oldu günüm geçti bugün dr gidip kan vercektim eşim idrar testi almış sabah yaptım tek çizgi çıktı bende sinirlendim dr rada gitmedim sizce nedir idrarda ne zaman belli olur arkadaşlar umutlanmıştım umudum suya düştü çok üzgünüm ama halen adette yok offfffffff

canım tebrikler bende idrar testi yapmıştım ikinci çizgi silik çıktı doktorumu aradım kan testi yaptırmamı söyledi yaptırdım 416 çıktı 2 gün sonra tekrarlıyalım dedi 1226 çıktı doktorum 2 hafta sonra gel keseyi anca görürüz dedi aralıgın 22 adet tarihim 9 ocakta gittim doktora kalbini gördüm bebegimin zaten ufak oldugu için başkada bir şey gözükmüyor bence şimdi gitmenin anlamı yok kan testini yaptır ilk olarak ...

gamze-su adetin geçikirmiydi hiç geç döllenme oldugsa 5 gün daha bekle bekleyemezsende biran önce git kan testi yaptır garanti onuç alırsın böyle durumlarda beklemek zor oluyor çünkü...

gamze-su adetin geçikirmiydi hiç geç döllenme oldugsa 5 gün daha bekle bekleyemezsende biran önce git kan testi yaptır garanti onuç alırsın böyle durumlarda beklemek zor oluyor çünkü...

hayatımda ilk defa bu kadar geçikti benim adetlerim hep düzenlidir yani geleceği gün akşamı kahverengi lekem bile olurdu

ne adet oldum nede hamileyim of çıldırcam artık kendimi dinlemekten canım senin hiç belirti varmı bende sadece gögüslerim büyüdü ve damar çıktı birde karında şişkinlik ve gaz var

kızlar benim 2 gün gecikti ikinci günü 2. çizgi çıktı ama rengi çok koyu değil öle çok belirtimde olmadı sadece ara ara ksıklarım ağrıdı göğüslerim acımadı normalde adet olacağım zaman daha çok ağrırdı yani herkeste aynı belirtiyi vermiyor rahat olun bende yarn kan testi yaptıracam

X