duygularımı allak bullak ettim :(

edoshs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
389
2
3 gün oldu gecikeli bu sabah 2. testimi yaptım sonuc yine negatif ama hiç bi rengli belirtimde yok :KK43: öle cok gecikmelerimde olmazdı.
annemde bana hamileyken 4, aya kadar kan testlerinde bile cıkmamısım en sonunda dıs gebelik fln sanım alıcaklarmıs beni annem istememiş sonra ögrenmiş hamile oldugunu :KK43: bilmiyorum geciktigim için kendimi istemeden o kadar kaptırdım ki hamilelige.galiba ben anne olmayı cok istiyorum.:gitme::gitme::gitme:
.

canım üzülme, hepimiz yaşıyoruz bu duyguları, zor da olsa kabulleniyoruz hamiş olmadığımızı, ve sabırsızlanıyoruz, niye neden diye sormaktan kendimizi alamıyoruz...

ben de 6 aydır bebek istediimizden beri adetimde her ay farklı şeyler yaşıyorum, ama bir türlü bu farklılık hamilelik sebebiyle olmuo...

elden bişe gelmio işte sabretmek zorundayız...

Canim üzülme yaaaaa insallah birgün, ve insallah en yakin zamanda, bebislerimiz bizimle olacak..sabir et, sabrin sonu selamettir

kan testi yaptır bence negatifse ogrenince zaten adetin gelir.. tamamen psikolojimiz yapıyor canım ya... hakkınızda hayırlısı. haberdar et bizi de olur mu ? sevgiler..

kızlar halaa regli olmadım pufff..cumaya kadar bekliyim diyorum sonrada kan testi yaptırıyım..mirmirmirmir

eşimle dün gece bebişimiz için konustuk yatagı söle koyarız kız olursa ismi su olurr böle hep hayalini kurduk olup olmadıgını bilmedigimiz bebişe dogmamıs cocuga don biçtik yani..:hulya:

ama içim bi garip bakalım hayırlsı inş..:ecrin_bebek:

kızzzzlarrrrrrrrr dün böle cok garip sancılar girdi kasıklarıma böle rengli olcakmısın gibi ama kısa kısa sürdü ve gitti yarın test yapmayı düşünüyorum ama hiç de istemiyorum test yapmayı korkuyorum negatif cıkarsa die :KK43:

stres yapmamaya çalış canım bütün dengemizi kendimiz bozuyoruz

X