duygular.....Hadi bakalım kızlar

Rosca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
726
5
Kızlar doğumlarımıza sayılı haftalar kala duygularımızı paylaşalım bir çogumuzun ilk ve en güzel deneyimi olacak ben dün hastane çantamızı hazırlarken birden içimde bir kıpırtı hissettim 8 ay boyunca hiç hissetmemiştim böyle bir sey Anne olacağız şaka gibi gerçekten tarif edilemez duygular içerisindeyim Sizler Neler Hissediyorsunuz?
:asigim::asigim::asigim:
:dance:

ahhh semras ahh.biz 7.ayın ortasında hazırladık çantamızı.o yüzden bana vakit hiç geçmiyo.bugünde bebeğimizin bedensel temizlik ürünlerini aldık.ben tam bebek bezinide alıyodumki eşim du bakalııımmm daha 40 gün var kız sen napıyon.bunuda al kafamı şişir doğuma kadar dedii ve engel oldu.uff yaa alıcaktım ne güzel.ama bi yöndende haklı onuda alsaydık ben paketi açıp bi güzel incelerdim bezleri ha ha:roflol:
yaa bu babalar niye anlamıyoo sanki bebişime bişeyler alınca azıcık sakinleşiyorum.yoksa sabırsızlıktan salak salak işlere musallat oluyorum.ağladığım bile oluyo sıkıntıdan.çokk özledim kızımı yaa.hayırlısıyla bi gelselerdi.Allahım hepimizin meleğini hayırlısıyla bağışlar inşaallah.çok duygusallaştım adamcağızıda yiyip bitiriyorum.hayırlısı artık.doğuma kadar kaçmaz umarım.Şenizjeyyarkafamçokkarıştı

benim heyecanım ilk hamile olduğumu anladığımdan itibaren var...
içim hep kıpır kıpır.......
şu son zamanlarda daha bi ağır bastı. hazırlıklarımız tamamlandı...
1 ayımız kaldı doğuma artık 3 kişi olucaz bundan sonra...
bunu düşünmek bile kalbimi yerinden oynatıyo...
hayatımda evlendiğim gün hariç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum...
çok mutluyum......:asigim:
daha görmeden dokunmadan bu kadar çok sevdiğim kızımı sabırsızlıkla bekliyorum..Şeniz

gelinciğin duygularını okudunuzzlülülülülülü

bende herşeye ağlar hale geldim çiğdemcim
hani bir şarkı var sezen aksunun Anneni daha sık anımsıyorsan hatta anlıyorsan diye
o kıvamdayım :))))herseye ağlıyorum kuşa ,börtü böceğe ,çizgi filmlere ,falan filan daha bir sürü seye :)))
umarım hep böyle kalmam

Bende okadar cok merak ediyorum ki kızımı biran önce dogsun hatta büyüsün gezelim tozalım kurabiyeler yapalım istiyorum:asigim:
ama şurda nerdeyse benim 3 hafta erken gelirse 2 haftam var o yüzdende heycanlıyım
aslında artık gücüm kalmadı son haftalar dahada hantallaştım kendimle kavga ediyorum bu yüzden durmak yatmak istemiyorum sürekli kızım gelicek diye evi temizliyorum ve inanırmısınız bu evin temizligi hicmi bitmez yaa bitmiyor.. bitmiyor...
ve nekadar evimde gereksiz şeyler varsa hep bir kenara atıgımı buldum evimde fuzli kalabalık varmış meger nerdeyse hergün koca cöp poşeti gereksiz eşyaları atıyorum evim acıldı yaa vallahi 3 senede ne birikim yapmışım :roflol:
yaa ne olucak bu halim bilmem kızlar sırtımda bıcak yemişim gibi bir agrıyla dolaşıyorum ama hala yatıp uzanamıyorum temizlik temizlik durduramıyorum kendimi ve daha okadar cok iş varki....
yarın halılarım geliyor yıkamadan bugün yerlerimi sildim ama halılarımı sermiycem 38 veya 39 haftalık oldugum zaman sericem hemen kirletmemeyim sırnaşık şey
size burda bunları yazarken bile aklım mutfak dolaplarında sıyırıyorum sanırım :bbo:

Böyle giderse ben kızımı temizlik yaparken dogurucam gibime geliyor:roflol::roflol:

benimde heyecanın ilk hamile kaldığım günden itibaren warr çok sewiniyorum zaman azaldıkça...
hem heyecan hem korku tabiki bir an önce bebeğimi kucağıma almak için sabırsızlanıyorumm çok özledim..onu hergün dolabını açıp eşyalarını sewiyorumm karnımı sanki dışardaymışcasına seviyorum eşim çok gülüo bana delisin sen dio ama elimde değilkii çıkınca neler yapıcam ben onaa canım bebeğimm benimm sağ selamet kavuşayım ona başka bişi istemiyorumm.küçük erkeğim benim...asigim

adasu kızımmm durrryasakkelimemotorun soğusun.çatt diye doğurucan sonunda.okadar enerji fazlan varsa çık yürüyüş yapp.yıpratma kendini bukadarda.ama ne yalan söyliyim evdekileri atma fikrini çok beğendim.dur bende iice ağırlaşmadan atıyımm kızzz.hee ne diyodum yorma kendinii aaaa.doğuma çamaşır suyu elinde gidicen bu gidişlee:roflol::roflol::roflol:valla dövücemm:eek:klava::mymeka:

kız adsu tam sopalıksın ha sen dınlenmen gerekıyo

nıyemı bebegın daha kılo alır işte sen çalış dur boşa mı demısler son ay dınlenme ayı bacaklarını ger otur sole kız delısın sen yahu

daha dogmadan onsuz bir hayat düsünemez oldum ..
gecen yil bu zamanlar kendim cocugum ben cocuk istemiorum diodum ...
simdi keske daha önce yapsaydim diorum ..

ogluma simdiden asigim .. minik kelebegim benim ..
icimde pir pir ettikce bütün dertler bütün tasalar bitiyo..
hic birseyden korkmuyorum .. ne dogumdan sonraki zorluklardan ne de dogumdan .. yeterki kokusunu duyayim bitanemin ..nefesini icime cekeyim ..

baby%20feet%20heart.iStock_000004117726XSmall.JPG

beklemek benı delırtıyorrr.. butun hazıran annelerı dogurucak ben kalıcam sankıı gıbıme gelıyor artık..
ama 1 hafta daha beklıcekmısızz gunumuz dolmasına karsın..
olsun oğlumu hayal ettıkce onunla dolu gececek gunlerımı dusundukce en mutlusu benım dunyanın..
Allah canı gonulden ısteyen herkese versın ..

X