duyarlı hanımlar lütfen kulak verinn davetime

spring352009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
639
0
sevgili hanımlar belki size tuhaf glebilir ama ne yapaym elimden ne gelir diye düşünürken buradan sizlerle bir konuyu paylaşmayı ve çağrıda bulunmayı uygun gördüm.ilginiz için şimdiden telşekkür ederiim.
konumuz katledilen hayvanlar sokak hayvanları ve bunlara belediyelerin uyguladığı insanlık dışı tutumlara karşı sizi bir siteye davt edip bir imza atmanızı rica ediyorum.hangi çağda yaşıyoruz hanımlar hala hayvanlar katlediliyor vahşice ve hala hayvanlar barınak diye taş tan hapishanelerde çok zor şartlarda istif halinde yaşıyor.ne olun sizde bir imza için www.sessizkalmasucaortakolma.com sitesinde bir imzada sen at kampanyasında imzanızı bahşedin ve elinizden geldiği kadar arkadaşlarınızada duurunn neolur..onlarında yaşamaya hakkı var..onların yaşam hakkını elinden almaya çalışanlara karşı sizi insan gibi insan olarak bu duyarlı davranışa çağırıyorum.birlikten kuvvet doğar..

şimdiden herkeze sevgiler saygılar ve teşekkürler

spring352009 arkadaşım duyarlılığın için gerçekten teşekkürler. imzamı daha önce attım ben ve başka yabancı sitelerdeki imza kampanyalarınada katılıyorum. kesinlikle elimizden ne geliyorsa yapmalıyız o canlar için. bu dünya sadece bizim değil. o masumlarında düzgün şartlarda yaşamaya hakları var. inan bazen dayanacak gücüm kalmıyor çaresiz hayvanları gördükçe. bir gün deli çıkıcam ama ne zaman. ağlamaktan helak olduğum günler oluyor. inş. bayanlar okurda bu topiği bi imzada onlar atar.

MERHABALAR ..canım duyarrlılığın için ağol.işallah herkez bi imzaya vakit ayırır.işallah.bende çok üzülüyorum..ama tek başına napabilirkiinsan.hergün bir sürü hayvan yollarda telef oluyor trafik kurbanı oluyor.bunun yanında birdebile bile hayvanları öldüren eziyet een yaşam hakını elinden alan hem kişiler hemde kurumlar var maaalesef..işallah her okuyan birimzasını esirgemez.birebirbirşeyler yapamasakta en azından sesimiz çıksın belki bir adım atılır..

evimizde kendi zevkimiziçin el bebek gül bebek büyüttüğümüz kediler köpek ler hayvan sevgimizi ve hayvanlara karşı görevlerimizi ifade etmiyor.asıl önemli olan dışardaki aç susuz dolaşıp duran gözlerimizin içine bakan ama itilip kakılan hayvanlardır.ne olur bi adım atalım.belki bu sayede yetkili mercilere sesimizi duyurabiliriz.

bizim gibi hayvanları canı gönülden seven insanların evde baktıkları canlar zaten şanslı dediğin gibi. hem hayvansever demek sadece kendi hayvanını sevmek değil zaten önemli olan diğer canlarada aynı sevgiyi şefkati gösterebilmek.hem sahipli hem sahipsiz acı çeken o kadar çok hayvan var ki... dilerim bir gün bütün hayvanlar bu dünya üstünde acı çekmeden yaşamayı sürdürür...

kızlar bu konuda o kadar doluyum ki mafoldumbenmafoldumben
siteye girdim ama imza gibi bir bölüm göremedim
yardım eder misiniz

siteye girdim ...izleyin diye bir bölüm var arkadaşlar mutlaka görün..ben çok etkilendim.zaten çok hassasım bu konuda ve bilinçliyim ama yinede kahroldum izlerken...

Bu duyarlı mesajın için teşekkür ediyorum. Ama sitede imza atılacak yeri bulamadım nereden gireceğimizi söyler misin acaba? Bir de diğer arkadaşlara sesleniyorum lütfen sizler de birer imzayı esirgemeyin...

Arkadaşım sonunda buldum imza atabileceğimiz yerleri.... Hem eşim hem ben attık imzalarımızı.... Teşekkür ediyorum...

X