Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Duvar Kağıdı Seçimi

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Aslında bende düşünüyorum fakat kağıt şık dururmu acaba gerçek taşlardan olan çok güzel oluyor ama bence kağıt o havayı vermiyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Duvar kağıdında taş desen bence de biraz demode.2-3 yıl sonra görmek dahi istemeyebilirsiniz duvarınızda.Gerçek taş olsa o başka cidden harika duruyor ama maliyetli tabi.Bence odanıza uygun farklı duvar kağıdı modellerine bakın

Gerçek taş ta çok pahalı değil aslında metrekare si 35tl ye sordum bugün..On metre kare alan 350 tutuyor..Duvar kağıdında 300

Gerçek taş ta çok pahalı değil aslında metrekare si 35tl ye sordum bugün..On metre kare alan 350 tutuyor..Duvar kağıdında 300
Malzemesi cok ucuz ama isciligi o kadar pahali ki biz 16 m2 duvar icin malzeme bakmistik 550 lira malzemesi 2500 isciligi demislerdi:)

Hayırlısıyla kendi evimizi aldığımızda istiyorum bundan

Arkadaşım merhaba, taş duvar kağıdından gına geldi artık yeni dekore edilen hiçbiyerde kullanılmamakta. Taş vazgeçilmeziniz ise ve ev sahibiyseniz gerçeğini yaptırın. Mt2 si 50 tl ye biz aldık. 3 m2 ve 200 tl işçilikle bize 350 tl ye mal oldu. Yok ille taş olsun demiyorsanız dokulu duvar kağıtlarından tavsiye ederim size linkten örmeğini görebilirsiniz. http://www.dekorking.com/wp-content...i-kabartmali-ithal-duvar-kagidi-resimleri.jpg
Ama benim fikrim şöyle ki , duvar kapıtları her zaman yapay bir görüntü oluşturuyor. İmkanınız varsa boyatın derim. Fotoda görünen kendi evimin tv arkası duvarı; jotun deco blue tavsiye ederim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…