Düşünmekten kafayı yemek üzereyim... :(

jared

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
311
0
arkadaşlar
size en baştan anlatıyım ben olayları
ben sevgilimle 7 ay önce tanıştım ve 1 aydır birlikteyiz (tabi buna birliktelik denirse)
ilişkimizin ilk başlarında sevgilim bana yaşadığı şeylerden bahsetti hepside çok üzücü ve dayanılması zor şeylerdii hatta psikolojik tedavi gördüğünü bile söylemişti.sevdiği insan bunu aldatmış çok uzun zaman önce ve bu olaydan sonra kızlardan bir intikam alma hevesi ortaya çıkmış bana hepsini anlattı uzun uzun.(bu olayları anlattığı sıra sevgili değildk ama sadece konuşuyorduk)
ilk başlarda nasıl güveneceğim konusunda tereddütlerim vardı ama eğer banada aynı şeyi yapmak isteseydi bunları anlatmazdı diye düşündüm ve birlikteliği bir adım attık.
beni okulumdan almaya geliyordu yürüyorduk gülüyorduk vize zamanı kontörü olmadığı için hiç msjlaşmadık zaten kendisi zor bir bölümde okuyor önemsemedim hatta bir internet sitesinden mail atıyordu msj atamadığı için.
neyse vizeleri de geçtik herşey çok güzel gidiyor arkadaşlarıyla kaldığı eve gidip oturuyorduk güzel zaman geçiyordu.
evlerine en son gittiğim gün dudaktan öpme muhabbeti açıldı ve ben öptürmek istemedim
şakayla karışık el elede tutşmayalım o zaman diye knşmaya başladı ama şaka yaptığından eminim çünkü gülüyorduk.neyse o günden sonra zaten finaller başladı.
ve birdenbire msj atmamaya ilgilenmemeye başladı benimle .msj attığım zamanlar gayet iyi seni seviyorum gibi şeyler söylüyordu ve içtendi yada içten olduğuna inanıyordum
seni hak etmiyorum ama egoist bir şekildede senden vazgeçemiyorum diyordu en baştan ebri.yanındayken sıcaklığını ve beni sevdiğini hissediyordum.
bu finaller başlayınca ne olduysa oldu bende anlayamadım msjlarıma da cvp vermez oldu.2,3 güne bir seni çok özledim falan diyordu bazen benim msj atmama karşılık söylüyordu bazende kendi atıyordu.
sonra facebookta acayip acayip kızlar eklenmeye başladı arkadaş listesine.hatta benim istemediğim ve hatta tanışmadığı biri bunu eklemişti buda kabul etmişti.sonrada silmişti.
ama dün baktım tekrar eklenmiş o kişi.
benim çok kıskanç olduğumu bile bile böyle davranması hiç hoşuma gitmedi..
günlerdir ne ders çalışabiliyorum ne de hayattan zevk alabiliyorum...
beni sevip sevmediğinden artık şüpheliyim...
hadi sınavlarından dolayı psikolojisi bozuk diye düşünelim çünkü kendide söyledi nede msj atmıyorsun dediğimde bu sıralar hiç de iyi günler geçirmiyorum herşey üzerime geliyo sanki dedi.üstüne gitmemeye çalıştıyorum şu an ama insan sevdiğine 10 dk bile olsa zaman ayırıp msj atmaz mı? yahut msjlarına cvp vermez mi?

siz ne düşündünüz bu konuda :çok üzgünüm:

önemli bir konuyu da söyleyim nişanlanmayı teklif etmişti bana ilişkinin en başında...

şimdi güven duygum sarsıldı...:1no2:

ne yapacağımı bilmiyorum :1no2:

msjlarıma cvp vermiyor 2 gündür...
nasıl davranmam gerekiyo bilemiyorum... ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
bu erkek milletinin hepsi aynı canım sana tavsiyem şudur
erkeklerin söylediği her şeye inanma
nedense hepsi geçmişinde kötü şeyler yaşamış aldatılmış yada
eski sevgilisi ölmüş kalbinde bir aşk acısı taşıyormuş gibi görünürler
hepsi birer melek sanki bende bunu hiç anlamam...
böyle şeyleri o kadar çok duydum ki artık inanmıyorum nedense
senin olayına gelince bırak arama derim üstüne düşme
o seni arayacak nasıl olsa er yada geç arayacak
bende yaşadım aynısını aradım aradım açmadı bıraktım artık arayıp sormayı
iki ay sonra arayan yine kendi oldu
o yüzden sana düşen sakin olup beklemek
o seni arayacak nasıl olsa bekle sakın arama

teşekkürler cloudy bende tepki vermeye başlamıcam evet

deli gibi kendimi üzüyorum düşünmek beni çileden çıkarıyor...fazla mı üstüne düştüm ne yaptım bilmiyorum

her zaman kaçan koalanıyor gerçekten. bunu yapmak kolay değil biliyorum. insan gerçekten aramak istiyor iyi birşey duyarım beki diye ama bence sizin ilişkinizde senin onun üstüne varman onu kboğaz etmek olacak bu aralar. he kafasının karışık olduğu bir dönemsekalbini dahada kırabilir. onu arama derim. ama aradığındada güzel konuş hiçbirşey yokmuş gibi. o da afallayacak. onunla olmana rağmen seni özleyecek böyle yaparsan bence.

ayrıca eski ilişkisini atlatamamış olabilir, anlayışla karşıla. ona zaman ver henüz yenisiniz. güzel olabilecek bir ilişki fedarlığı hak eder. sabırlı olmanı dilerim.

teşekkürler ardeniz ilgilendiğin için ama hiç bişey olmamış gibi davranmakta içimde adeta bir volkan gibi patlıyor yani söylemezsem duramıyorum yerimde kendime psikolojik olarak zarar veriyorum
sabırlı davranıyım diyorum olmuyo

CANIM BENİM HİÇ ÜZME KENDİNİ YAŞADIĞIN OLAYLA AYNI OLMASADA BENZER BİRŞEY YAŞADIM KISA ZAMAN ÖNCE BENDE , Bİ ÇOK ERKEKTE OLDUĞU GİBİ ONDADA SANA KARŞI BENCE ŞU OLUŞMUŞ BAZI İSTEKLERİNİ KARŞILAMA DURUMU VE SENDEN BEKLEDİĞİNİ ALAMAYINCA KENDİSİNİDE KÖTÜ BİRİ BİLME BENİ DER GİBİ Bİ TAKIM BAHANELERLE UZAK TUTMAYA ÇALIŞIYO BENCE NE YAPMALIYIM DERSEN MUTLAKA ÜZÜLECEKSİN AMA BENCE HİÇ MUHATAB OLMA ARAMA SORMA ARTIK ADIMIZ SOYADIMIZ GİBİ BİLİYORUZ DİMİ ARKADAŞLAR ...kaçan kovalanır ... !!! :)

her saniye aklıma geldikçe ağlamaklı oluyorum deli gibi içim sızlıyor ...
güçlü olmaya çalışıyorum ama olmuyor aramıyor msj atmıyor benden vazgeçti eminim bende msj atarsa veya ararsa cevap vermeyeceğim kararlıyım
teşekkürler nehir22

Son düzenleme:
ya biz kızlar tam bir polyannayız onun sınavları var diye stresli diyosun seninde sınavın varmış sen neden stres yapmıyosun hem bir erkeğinde sınav yüzünden stres olduğu da bana hiç inandırıcı gelmiyo doğrusu seninle ilgilenmemesini bahanelerle örtmeye çalışma bence.Ayrıca sen ona çok sık msj atma atsan bile onun ilgisiz olduğunu dile getirme onu sallamıyomuş gibi davran fazla ilgiden şımarmış olabilir.

bahanelere sığınıyorum gerçekten galiba bana da biraz öyle geldi
takmıyo tavrımı sürdürüyüm o zaman gerçi mesaj atsa öyle davrancam ama :) cevap verip vermeyeceğimden dahi emin değilim :S teşekkürler miracle ilgilendiğin için

o seni arayana kadar sabret biraz düşünme onu başka şeylerle ilgilen ama en mantıklısı oturup yüz yüze konuşmak bi kaç gün sonra aradı diyelim sen yine ümitleneceksin ve hep kafan karışık kalıcak geç karşısına sor neden cvp vermiyosun bir sorun mu var falan

e ama daha yeni sallamıyormuş gibi yap diyodun valla kafam karıştı

buara zaten bütün erkekler bi tuhaf yada biz kızlarda var sorun ne sinir bi durum ya bi cevap ver birşey söyle nedir bu sessizlik arayıp sormamazlık anlamsız ya bi sonuca bağla bari

sinir bozucu bir durum gerçekten bu arada hala ne aradı ne sordu ama facebooka giriyor ..yazık

Son düzenleme:
face'ten silmeyi düşünmüyorum çünkü o zaman ne yaptığını göremem :)

sen onu böyle sürekli merak edersen bir türlü o bunalım durumdan kurtulamazsın seninde okulun derslerin var herşeyden önce bi ailen ve arkadaşların var hayat sadece o kişiyle değil dimi biraz uzak dur ondan ne yaptığını bilmeyiver boşver o arasın seni o düşünsün o merak etsin ... eskiden erkekler kızların peşinden koşardı ama şimdilerde gerçekten kızlar erkeklerin peşinde ve kabul görmez durumda

kızlar kaç gün oldu bilmiyrum ama ayrıldık sayılır bitti yani...eski sevgilisini unutamadı galiba...bilmiyorum ama çok acı çekiyorum bir yandan da dua ediyorum tekrar gelmesin istemesin beni aramasın diye.çükü ona geri dönmekten çok korkuyorum...
ne bir açıklama yaptı ne bir şey sadece sınavlar var üzerime gelme dedi...öylece kaldı...galiba beni msnden engellemiş...
artık mantığımla hareket etmek istiyorum..allah yardımcım olsun dua edin nolur

ah canım benim :teselli::teselli:
bak şimdi sana ağlama boşuna değmiyor hiç kimse diyeceğim
bunu sadece okuyacak uygulamayacaksın biliyorum
bende senin gibiydim üzüldüm ağladım
şimdi pişmanın neye biliyomusun
üzüldüğüme ağladığıma
bana geçer dediler inanmadım geçmiyo olmuyo unutulmuyo dedim
yapamıyorum dedim
ama oluyomuş unutuluyomuş
seni ararsa hemen yelkenleri suya indireceksin bu belli bişey
ama şunuda düşünmelisin araya bi kere ayrılık girmişse her şey eskisi gibi olmuyor
bencede aramasın arasın diye dua etme sakın aramaması için dua et
böylesi daha hayırlı inan bana canım :1hug::1hug:

çok sağol cloudy aramasın aramasın şu an çok üzgünüm...msnden de engellemiş beni....istemiyor artık kesin olarak anladım ama nedensiz sebepsiz bir açıklama olmadan bitmesini anlayamıyorum...... en çok da bu acıtıyo bir açıklama bile hak etmedim mi ben?

canım daha ne açıklamasını bekliyosun
aramıyosa sormuyosa her şey bitmiş demektir
bizim onlara verdiğimiz değeri onlar bize vermiyorlar işte olay bu
yarın bir gün arar seni bilmem hangi saçma bahane ile :mymeka::mymeka:
o zaman sorarsın bunu kendisine bir açıklamayı hak etmedim mi diye
ama umarım aramaz
geriye dönüp bakmak o kadarda iyi bir şey değil çünkü
bende isterdim arkama dönüp bakmamayı ama ben yapamadım
inşallah sen yaparsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…