Düsünmekten Delircem Yardım Edin :( noLur :(

Password

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
38
0
Mrb Kızlar :KK43: Ben Pko Hastasıyım Ama Ağır Degil . Diane35 Kullanıyordum En Son adet oldukdan sonra kullanmayı bıraktm kullanmıyorum 15 gundur :/ Erkek ardsmla surtunme yoluyla bi iliski yasadik ordayken bosalmadi ama korkuyorum :/ su son 1 haftadır sürekli bi uyku halindeyim belim agryo aradada kasıklarım cok korkuyorum :KK43: Adet olmama 10 gün fln war ama hamile degilsem bile bu stresten adet olamıcam Yardımcı olun
:KK59::KK59:

Canım benim, bak benimde aynı durumum vardı. Konu açtım hatta. Merak etme hamile değilsin. Sana şöyle söyleyim, adetin gecikmicek bile bence hatta erken de gelebilir. Olduda stresten gecikti en fazla 10 gün sonra, git kanda beta hcg değerine baktır. Kesin olsun. İlişkiden en erken 14 gün içinde kan testi yaptırılıyor sen 20 gün bekle garanti olsun git yaptır. Sonucun negatif çıkacak eminim. Çünkü öyle bir şeycik olmuyor ya... Boşalmadıysa hamile değilsin. Yani bu zevk suyu filan uydurma bişey herhalde. Zevk suyundan hamile kaldım eşimden diyorlar, ama adam belkide azcık farkında olmadan boşalıyo geri çekilemeden. Tamamen cahillik sanırım o :) Ama şimdiden söyleyim hamile değilsin. Al bugün bende gittim kocaman bir negatif :) Ama anlıyorum seni. Sen de benim gibisin. Bir daha böyle bir şey yapma. Bırak ya , eşşekkk gibi beklesin evlenmeyi. Kilodunu çıkarma, oranla temas etmesin. Öpüşmek neyine yetmiyo. Alla alla. Artık bu fikirdeyim 1 aydır çektiklerim yeter. Sinir hastası oldum. Psikoloğa gidicem valla.

için rahat olsun bu şekilde hamile kalman imkansız gibi bişey o kadar kolay değil hamile kalmak adetin gecikirse emin ol dediğin gibi stresten gecikir

Çıldırmak üzereyim :KK43: Hastaneye Gidemiyorum Herkez Tanıyor Bni Orda Sağlıkcıyım Cnku Staj Yaptmm 2 sne :KK43: Bide bu belirtileri falan okudum uyku hali bel agrisi fln filan diince bunlarda bende 1 haftdr fln war . o olay yasanalıda 10-11 gun fln oldu çok korkuyorum ya Cokda pismanim kmseyede bisey soyleyemiorm ınsanlar hep yanlıs anlama derdinde zaten Biran once adet olmak istiyorum yaa offf :KK43:

hamilelik belirtileri olsada adet gününüden 10 gün önce belirti vermez hamilelik bir hamile olarak bunu söyleyebilirirm psikolojiktir bence kendini boşa üzüyosun ama bence daha dikkatli davranmalısın ruh halin için

Bndn Sonra Ole Bsy Yapmıcam Israrlarına Dayanamayrk Oldu ah gerizekaLi kafam :KK43: Umarım dedignz Gibidir icimi rahatlatamıyorum bi türlüüüü :KK43:

Bir poliklinike git canım. Hem belirtiler 10-12 günde başlamazmış benim okuduğum kadarıyla. Seninki psikolojik. Bulantıların vs. Adet olunca rahatlıcaksın. Bende de karnımda seyirme vardı ona bakılırsa eee hesabıma göre 4 haftalık bi bebek tekme atamıcağına göre psikolojikti benimki de :) Allaha çok dua ettim önce gelsin adetim diye, Allahıma bin şükür 4 gün önce geldi adetim.. bir ay dolsun gebelik testi yap kendin evde olmadı. Ama ben onada güvenmem diye beta hcg yaptırdım rahatladım. :)

Hayır, şimdi küfredicem sevgiline, hem sana ayıp olucak hem atıcaklar beni siteden. Zorlamayla bişey yapmaya çalışan adamdan uzak dur. Bak ben ayrıldım. Defolup gitsin cehennemin dibine kadar...

Cok Tsk Ederim Kızlar :KK59: Insallah Hemen Adeet olurum yaaaa Cok Kötü Bi Psikoloji buuu :KK43: Allah Su Erkekleri Kahretsin Hepsnin Aklı Belden Asagı Calısıyor :KK43:

Bu Sebeb Yüzünden Cok Kavga Ettik ben hic istemiyorum böyle seyler Ayrldm hatta bikere Köpek Oldu Kapımda Sonra Yine Aynı :KK43: Simdide Psikoljm allak bullak oluyo onun yüzünden nefret ediorum offffffff :KK59:

Ya bu karbonatla hamilelk testi dedikleri seyi yaptım ama kabartma tozuyla Ve kabardı :S Bunun dogru olma ihtimali nedir delirceeeem ya olabilirmi böyle bisey sinirden ağlıyorum çok köütüym offff olamaz demi böyle bisey Çıldırcammmmmmm

Kan testi yptirabilcegm bi ortam yok :/ Idrar testi dogru sonuc vermezmi Ve suan teK belirti diyebilecgm sey Bel ve sirt agRisi ama degiL sanrm kuruntu yapiyorum :S:S bilmiorm ya

X