Düşüncen değişirse hayatın değişir!..

bence de faydalı olacaktır. İnsan sürekli frekans halinde olduğu kişilerden ve olaylardan negatif enerjiler yükleniyor ve bu negatif enerjiler hayatına bir şekilde yansıyor. Hele ki bilinçaltımıza kaydetmiş olduğumuz veriler bizi gerek iş hayatımızda gerek özel ilişkilerimizde ve gerekse aile arkadaş ilişkilerde sürekli kısır döngü içine çekiyor ve biz devamlı aynı ya da benzer olayları hayatımızda yaşarken buluyoruz kendimizi

Kesinlikle,
Sadece düşünce de değil, atacağın adımın hızlı veya yavaş olması bile hayatını değiştirmeye yeter.
1 saniye fark emin ol yeter.
Kelebek etkisi, izlemenizi tavsiye ederim

Kesinlikle,
Sadece düşünce de değil, atacağın adımın hızlı veya yavaş olması bile hayatını değiştirmeye yeter.
1 saniye fark emin ol yeter.
Kelebek etkisi, izlemenizi tavsiye ederim
İzlemiştim çok haklısınız. Bir şekilde dönüşmeli ve değişmeliyiz ki hayatımızda yeni pencerelere yer açıp tekrarlanan senaryolarımızdan kurtulabilelim

Muhakkak yapmışsınızdır. Bu uygulamayı geçmişinizde affedemediğiniz sizi üzen kıran ya da sizin kırdığınız kişiler için uygulayın eşiniz anne babanız çocuğunuz bu kişilerle de sıkıntı yaşıyorsanız uygulayın. Yapmış olduğunuz uygulama aranızda oluşan negatif enerjileri yok edecektir ve ilişkiler iletişimler çok daha gçlenecektir

Muhakkak yapmışsınızdır. Bu uygulamayı geçmişinizde affedemediğiniz sizi üzen kıran ya da sizin kırdığınız kişiler için uygulayın eşiniz anne babanız çocuğunuz bu kişilerle de sıkıntı yaşıyorsanız uygulayın. Yapmış olduğunuz uygulama aranızda oluşan negatif enerjileri yok edecektir ve ilişkiler iletişimler çok daha gçlenecektir

topic için çok çok teşekkürler, böyle bir şeye çok ihtiyacım olduğunu hissediyordum. mikail'den yardım isteyerek ve o kişiyi affederek aramızdaki bu kordon bağı kesmesini rica ediyoruz değil mi? yanlış anlamıyorum?

Bunun için bi etkinlik biliyor musun canım.

ben zaten 21 günlük esma okuması yapıyordum, onları okumaya devam edeceğim. (falı bırakmamın bir sebebi de güzel enerjimi bölmemekti.) dileklerime ilişkin bol bol dua edip olumlama cümleleriyle de desteklemeyi planlıyordum açıkçası.

pismanperi pismanperi başka önerilerin var mı?

merhaba. bu eterik bağ kesme ve enerji arınması çalışmasını her gün yapıyorum, beki eriklinin cdsinden. yaptıktan sonra çok iyi ama bir kaç saat sonra yine kendi kendime kurmaya başlıyorum.geçmiş yaşam şifası ve karma arındırma çalışmasını da yaptım ama özellikle her dolunayda geçmişimde beni çok etkileyen bir olayı rüyamda görüyorum ve bu yüzden 4-5 gündür çok gerginim

merhaba. bu eterik bağ kesme ve enerji arınması çalışmasını her gün yapıyorum, beki eriklinin cdsinden. yaptıktan sonra çok iyi ama bir kaç saat sonra yine kendi kendime kurmaya başlıyorum.geçmiş yaşam şifası ve karma arındırma çalışmasını da yaptım ama özellikle her dolunayda geçmişimde beni çok etkileyen bir olayı rüyamda görüyorum ve bu yüzden 4-5 gündür çok gerginim
beki erikli dediğiniz kişinin cd si internete var mı? hiç bilgim yokta bende fallardan arının geçmişe olan bağlılığımdan kopmak istiyorum artık..

beki erikli dediğiniz kişinin cd si internete var mı? hiç bilgim yokta bende fallardan arının geçmişe olan bağlılığımdan kopmak istiyorum artık..

aynen ben de tam faldan koptum ne güzel diyorum hop bir olay oluyor bir daha başlıyorum keşke en başında hiç bulaşmasaydım.. cdsi internette var mı derken satılma anlamında var, pahalı bir şey değil zaten yedirdiğimiz fal paralarını düşününce.. d&r de satılıyordu. ben direk uygulamadan indirdim eğer telefonun iossa aynıları var, androidlerde var mı bilmiyorum

aynen ben de tam faldan koptum ne güzel diyorum hop bir olay oluyor bir daha başlıyorum keşke en başında hiç bulaşmasaydım.. cdsi internette var mı derken satılma anlamında var, pahalı bir şey değil zaten yedirdiğimiz fal paralarını düşününce.. d&r de satılıyordu. ben direk uygulamadan indirdim eğer telefonun iossa aynıları var, androidlerde var mı bilmiyorum
çok teşekkür ederim şimdi baktım d&r da varmış oradan edineyim faldan tamamen arınma niyetindeyim fal baktıra baktıra hem umudumuzu harcadık hem acımızı güncel tutuk.. değmez arınmak lazım..

topic için çok çok teşekkürler, böyle bir şeye çok ihtiyacım olduğunu hissediyordum. mikail'den yardım isteyerek ve o kişiyi affederek aramızdaki bu kordon bağı kesmesini rica ediyoruz değil mi? yanlış anlamıyorum?
Link paylaşmıştım okuyabilirsiniz Mikail melekten de size yardımcı olmasıniçin yardım isteyebilirsiniz. Açıkcası ben yardımları sadece Allah'tan istiyorum hiç aracı koymaksızın çok faydasını gördüm bu çalışmanın inşallah siz de faydalanırsınız. Rica ederim faydalınolabiliyorsam ne mutlu

X