düşükten sonraki ay hamile kaldım yardım :(

gizemsen06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
31
1
arkadaşlar merhaba ..

ben 17 temmuzda düşük yapmıştım kendiliğinden değerlerim bir anda düştü ve kanama ile bebeğimi kaybettim kürtaja gerek kalmadan.doktor korunmamızı söylemişti bir kaç ay fakat bugün tekrar test yaptırdm şüphelenip 360 çıktı hamile olduğumu söyledi dr fakat çok erken hamile kaldığım için korkuyorum aynı şeyleri yaşarım diye ( benimle aynı durumda olan arkadaşlarımın yorumlarına ihtiyacım var ..

selam canım geçmiş olsun bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum yani benimde kimyasal gebelik oldu 2 ay önce doktor 3 ay dedi bekliyorum bakalım bende çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan inşallah birdaha böyle şeyler yaşatmasın allahım

hanımlar mayıs ayında ben de kimyasal gebelik yaşadım. ilk ayımda böyle acı bir tecrübe yaşadığım için hem şok olmuştum hem de 3 gün ağlamıştım ama rabbim bir sonraki ay bana bebişimi nasip etti. içinizi ferah tutun, bir şey olmuyorsa, olmaması gerektiği içindir.. Rabbim herkese sağlıklı bebişler nasip etsin inş.

benimki biraz farkı ama benimki kimyasal değildi bebek vardı hastaneye yatış vermşlerdi ve iki gün sonra kanama ile bebeğimi düşürdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…