Düşükten sonra regl

lila crochet

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
7
0
28
Merhaba ben 28 Nisan'da kürtajsız düşük yaptım ve 7 gün süren kanama ile düşük bitti. Doktor da kontrolde parça kalmadığını söyledi. Düşük kanamamin bitişinden 10 gün sonra kahverengi akıntı şeklinde bir şey başladı. Adet kanaması gibi yoğun değil günlük ped yetiyor öyle diyeyim. 7 gündür devam ediyor ama hala emin olamadım bu adet kanaması mı sizce yoksa başka bir akıntı mı? Genelde okudum 30-40 gün sonra falan tekrar adet olmuşlar ama benim 10 gün geçti o yüzden bilemedim bu nedir diye bilen yaşayan var mı?

Kan yoluylami attiniz cunku benimde basima geldi adet oldum ama kahverengi kanamam devam ediyor sirada yok dr gidemiyorum
Evet kendiliğinden kürtajla düşük yaptım ve bir hafta kanama sonunda parça kalmamıştı. Şimdi bu kahverengi leke nedir anlayamıyorum. Sizde kahverengi kanama şeklinde mi yoksa akıntı gibi mi? Sizin kaç gün oldu düşük kanaması biteli?

Leke seklinde bu ay 20 adet olmam gerekirken gectigimiz pazartesi 1 gunluk kanamam oldu bitti pecete silince geliyor gunluk pedde leke seklinde oluyor ne devlet hastanesinde sira var nede ozelde sira

Migde bulantim tatli yeme hissim goguslerimde siskinlik vede karnim sis anlamiyorum
Siz normal vakitte adet olmuşsunuz ya belki ondan sonra devamı şeklinde mi oldu acaba? bende adet belirtisi de hissetmedim sadece ilk gün 10-15 dk falan hafif ağrı vardı sonra başka bir şey yok ondan anlamıyorum ne olduğunu bakalım bitmezse doktora gideceğim illaki. biterse de sonraki adeti beklerim vaktinde olursam gitmem

5 gun onceden oldum

Boyle seyler aksaltilmaya gelmiyor internete farkli seyler yaziyor bilmiyorum ne yasadigimi
İnternet çok yanıltıyor bence insanı pireyi deve yapıyor genelde. Tabiki bu demek değil ki her şeyi hafife alalım. Ama 5 gün önce olması bana çok anormal gelmedi yani düşükten sonra o kadar düzensizlik olur herhalde. Siz sonraki adet tarihinizi bekleyin bence bir gariplik olursa öyle gidersiniz. Ben de öyle yapacağım sonraki tarihimi bekleyeceğim

Oyle yapicam ilk defa boyle birsey yasayin ca insan tedirgin oluyor

Dusuk yaptigimda doktora gitmistim parca felan birsey varmi diye doktor yumurtaliklarda sikinti yok dedi rahim duvari ince dedi okdar ozammanda lekwm vardi soylemistim birsey dememisti

Merhaba bende şubat ayında aynı bahsettiğiniz gibi kendiliğinden düşük yaptım, öncelikle çok geçmiş olsun bende aynı 7 8 gün süren bir adet ile attım çok şükür ama 6 gün sonra tekrar bahsettiğiniz gibi kanama oldu. Doktorum normal olduğunu kalınlaşan rahim duvarının birden sökülmeyebileceğini söyledi. Ama eğer kanama 20 günü geçerse doktora gitmen gerekiyor birde beta hcg takibi yaptırıyor musun? Asla atlama Allah korusun parça kalırsa daha büyük sorunlar olur

Teşekkür ederim. Aa iyi o zaman olabiliyor demek ki takip edeyim de ama bugün sanki duracak gibi oldu azaldı. Evet beta hcg baktiriyorum o düştü onda sorun yok çok şükür.

Teşekkür ederim. Aa iyi o zaman olabiliyor demek ki takip edeyim de ama bugün sanki duracak gibi oldu azaldı. Evet beta hcg baktiriyorum o düştü onda sorun yok çok şükür.
Beta hcg düştüyse bir sorun yoktur yüksek ihtimalle kanama da normal sonuçta kolay bişey değil. En kısa zamanda geçsin hepsi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…