düşükmüydü?

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
Kızlar daha yeni yeni idrak ediyorum ama şimdi aklıma takıldı ve sizlerle paylaşma istiyorum . bundan ıkı üç ay once yine reglim her zamanki gibi ağrılıydı ancak bu seferki felaket ağrılıydı. ve midem çok bulanıyordu söylemesi ayıp istifra ettim. bunu hayatında ıkıncı kez yaşadım. acaba diyorum kı bu bır dusuk olabilirmi. nerden duydum bilmiyorum ama hamile kalıpta bunu reglle beraber düşürenler olurmuş diye duymuştum. böyle bişey yasayan oldumu hiç???
doktorla randevuma cok var bide ona sorucam ama sizlerin yaşamışlıkları benim için cok değerli. lütfen duyduğunuz bildiğiniz varsa yazın bana kızlar...-tatlicadiarzu-

ben geçen gün yaşadım hatta kimyasal gebe olanlar başlığından okuya bilirsin...
kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin canım...ama lütfen endişelenme gebelik bile sayılmıyormuş..
hastalıklı döllenmeyi vücudundan atmış oluyorsun ben ptesi gittim doktora bende ağlamaktan helak oldum ama sakat gebelikte olabilirdi...o yüzden moralini bozma...

canım brni reglim normalde hiç midem bulanmazdı bi kaç ya önce regli iken aşırı ağrım ve mide bulantım oldu hatta istifra ettim acile gittik acildeki dr bana düşük yapmış olabilirsin yarın kadın doğuma gel bakalım dedi.ama ben etesi gün gitmedim.çünkü normal reglim devam etti ağrım gecti.ama ben bi ağrı kesici içimiştim aç karna galiba o bana dokundu diye düşünüyom

canım brni reglim normalde hiç midem bulanmazdı bi kaç ya önce regli iken aşırı ağrım ve mide bulantım oldu hatta istifra ettim acile gittik acildeki dr bana düşük yapmış olabilirsin yarın kadın doğuma gel bakalım dedi.ama ben etesi gün gitmedim.çünkü normal reglim devam etti ağrım gecti.ama ben bi ağrı kesici içimiştim aç karna galiba o bana dokundu diye düşünüyom

yok canım bişey dokunmamış sana sende benim gibi kimyasala gebelik yaşamışsın maalesef...ama endişelenecek bir şey yok benim doktorum bunu neredeyse bütün kadınlar yaşıyor ama farkında değiller demişti...gebelik bile sayılmıyormuş...ama bence sen yinede bir doktor kontrolüne gitsen iyi olur.allah korusun en azından bir şey olup olmadığını öğrenirsin...

ben geçen gün yaşadım hatta kimyasal gebe olanlar başlığından okuya bilirsin...
kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin canım...ama lütfen endişelenme gebelik bile sayılmıyormuş..
hastalıklı döllenmeyi vücudundan atmış oluyorsun ben ptesi gittim doktora bende ağlamaktan helak oldum ama sakat gebelikte olabilirdi...o yüzden moralini bozma...

:nazar:ciddimisin. yok aradan epey bi zaman geçti, üzülmem yani üzülmemeye çalışırım. prolaktinim yuksek olduğu için düşmüş olabilir belki bilmiyorum ki. şimdi bu kadar aradan sonra dr anlamaz dimi?

X