düşükmü yapıyorum

GXUXLCEZA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
972
6
kıslar adetim 5 gün gecikmeli geldi ama2 gündür agrım hiç dinedi ve çok pıhtı geliyo bu ay klomen kullanmıştım onun etkisinden olabilirmi yoksa düşükmü yapıyorum korkuyorum yrdım edinsenağlamasenağlamasenağlama

canım bence hemen kanda beta hcg baktır. düşük bile yaşıyor olsan değer hemen düşmez. birde doktora gidip ultrasonda kontrol ettir. herhangi bir parça, kist vb. bişey varmı diye.bunu en iyi doktorun bilir. bende 2 ay önce düşük yaptım. çok pıhtı gelmişti. bu ayda düşükten sonra ilk adetimi gördüm ve hala küçük de olsa pıhtılar geliyor. ama doktorum düşük sonrası olduğu için normal olduğunu söyledi. bazen iltihap vs varsa da pıhtı gelebiliyormuş diye duymuştum. hatta üstüne görme diye bişey var. gebelik olup üzerine adet görülebiliyor yani hamile de olabilirsin canım ama mutlaka muayne ol derim. klomen bu tür birşey yapmaz diye biliyorum. umarım kötü birşey değildir.

bence de mutlaka doktorunuza gidin arkadaşım..önemli bir durum bu..
klomen de yumurtayı büyüttüğü için ondan da olabilir ama kadın hastalıkları maalesef deneme yanılmaya gelmez..
siz sabah erken saatte hemen randevu alın..
yerimseniben

bencede dr a git şüphen varsa..

birde klomen biraz ağrı yapıyor şişlikde ondanda olabilir..ama sen içini rahatlatmak yada böyle bişi varsa bile temizlenmesi lazımdır..bencede bi dr git canım Şeniz

canım ben 2 ay klomen kullandım...adetlerimde ne bir ağrı nede pıhtılaşma vardı..sen bir doktoruna görün ihmal etme sakın....

merhaba gülceza canım bende klomen kullandıktan sonraki ay 21.gün adet olmuştum ve çok yoğundu dr gittiğimde çok yoğunsa kanda gebeliğe baktıralım dedi baktırdık ve yok çıktı ama benim o ay dra gittiğimde 2 tane yumurtam vardı seninde yumurtan çok gelişmişti belki ondanda olabilir ama yinede dr ara yada git ihmal etme

X