Düşük

kdrayn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
114
10
24
Mrb arkdaslar 2 haftadır dıs gebelik denilen gebeliğim dün doktora gittiğimde kese ufak da olsa içerde gözüktü dış gebeligi böylelikle elemis olduk ama kahverengi akıntım gelmiyor bugün 2. Gün olacak doktora dediğimde düşük yapiyosun dedi ama kan kırmızıya dönmedi henüz ne zaman döner bilginiz varmı acaba

Kesin düşük mü canım kese görünmüş zaten kanama alanı mı varmış belki düşük deildir

Benim hcg yavaş yükseldiği için bu düşük olur dediler ama ağrım vardı gecdi kanamam da kırmızıya dönmedi burda okudum kahverndi akıntı bazen olabiliyormuş tuhaf
Anladım canım ama kese oluştuysa kendisinin düşmesi uzun sürer bende bir defa boş gebelik geçirdim kese olduğu için kürtaj olmuştum

Anladım canım ama kese oluştuysa kendisinin düşmesi uzun sürer bende bir defa boş gebelik geçirdim kese olduğu için kürtaj olmuştum
Anladım geçmiş olsun kese küçük dusurebilirsin dediler ama bilmiyorum en kotu bende kürtaja giderim

Anladım geçmiş olsun kese küçük dusurebilirsin dediler ama bilmiyorum en kotu bende kürtaja giderim
Ozaman düşer öyle dedilerse çünkü benim değerler güzel bir şekilde arttı kese oluştu ama boş gebelikti size de geçmiş olsun

Geçmiş olsun, düşük olabilmesi için kan değerinizin düşmesi gerekiyor. O kahverengi leke de beta 50nin altına düşünce kanamaya dönüşüyor. Bende bu şekilde olmuştu. Eğer beta yükseliyorsa başka bir doktora gidin isterseniz

Evet kahverengi akıntım varken doktora gittim ondan önceki gün kan vermiştim öğünde gene kan verdim ve beta halla yükselmeye devam ediyordu bende dusukde beta dusuyor direk diye biliyorum 2 günden beri devam ediyo bence duscek olsa çoktan düşmesi gerkemezmiydi ama doktorlar illaki dusecek diyor anlam veremiyorum kuratj yaptirmak zorunda kalicam galiba bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…