Düşük yaşamış olanlar

tstylmnb12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
68
8
28
Normalde 15 haftalık olması gereken bebeğimi 13 hastalıkken kalbi durması sonucu kaybettim.. kürtaj oldum ve amniyon sıvısı tamamen bitmişti arkadaşlar bunu yaşayan var mı amniyon sıvısı neden biter? Son kontrolde doktor sıvısı azalmış demişti.. ve herhangi bir test yaptırmam gerekiyor mu çok etkiledi beni bu kayıp😞

Ve fetal DNA da yaptırmıştım temiz çıktığını öğrendim..

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun ve başın sağolsun. :KK43:
bende 17 haziranda bebeğim 19 haftalıkken kalbi durdu ve suni sancı vererek normal doğumla aldılar. çok kötüyüm hala kendimde değilim. bende fetal dna yaptırmıştım temiz çıkmıştı. bebeğin patoloji ve plesentanın patoloji sonuçları geldi. hiçbir neden yok bi anormallik yok çıkan sonuçlarda. doktorda patolojiden bi neden çıkmaz demişti. hala neden olduğunu bilmiyorum. bende herşey çok normalken rutin kontrole gitmişken biz kalbinin durduğunu ve 4 gün önce durduğunu öğrendik. bu süreci nasıl atlatırım bilmiyorum. yeni bebek için 3 ay dedi benim doktorum 3 ay sonra düşünebilirsin dedi.

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun ve başın sağolsun. :KK43:
bende 17 haziranda bebeğim 19 haftalıkken kalbi durdu ve suni sancı vererek normal doğumla aldılar. çok kötüyüm hala kendimde değilim. bende fetal dna yaptırmıştım temiz çıkmıştı. bebeğin patoloji ve plesentanın patoloji sonuçları geldi. hiçbir neden yok bi anormallik yok çıkan sonuçlarda. doktorda patolojiden bi neden çıkmaz demişti. hala neden olduğunu bilmiyorum. bende herşey çok normalken rutin kontrole gitmişken biz kalbinin durduğunu ve 4 gün önce durduğunu öğrendik. bu süreci nasıl atlatırım bilmiyorum. yeni bebek için 3 ay dedi benim doktorum 3 ay sonra düşünebilirsin dedi.
Sizinde başınız sağolsun atlatması çok güç bir durum, Rabbim kimselere yaşatmasın ve gerçekten yaşamayan anlamıyor.. doktor hiçbirşey söylemedi bize kah pıhtılaşması ve genetik test yaptırmayı düşünüyorum patoloji sonucuna göre inşAllah en güzel zamanda ne erken nede geç rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder bizlere🤲🏻

evet malesef başına gelmeyen anlayamıyor psikolojisini. bizim pataloji sonucumuzda çıktı. hiçbir nedeni yok. bebeğin organlarıyla ilgili bir anomali yada bir kusur yada plesanta da herhangibir kusur hiçbir şey çıkmadı. patolojiye göre bebeğin herşeyi sağlıklıymış aniden kalbinin durmasını doktorda açıklayamıyor. kan pıhtılaşma testide yapıldı bana ondada bişey çıkmadı.

X