Düşük yaptım

suddesu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
4
0
24
12 gün oldu kanama devam ediyor fakat korunmasız ilişkiye girdim hamile kalma ihtimalim var mı düşük parçalarım geliyor??

12 gün oldu kanama devam ediyor fakat korunmasız ilişkiye girdim hamile kalma ihtimalim var mı düşük parçalarım geliyor??
Kanaman varken iliskiye girmemelisin esin icinde senin icinde riskli bir durum yumurtlaman olduysa kalabilirsin ama kanaman varken sanmiyorum iliskiyi biraz ertele kanaman durana kadar zaten normalde 15 gun yasak

Bence rahminize de kendinize biraz süre tanıyın. Anlıyorum düşükten sonra insan hemen tekrar hamile kalmak istiyor ama olacak olan hamileliğinde sağlıklı devam etmesi için kendinize süre tanıyın. Birde hamile kalabilmeniz için yumurtlamanız gerek bu kadar kısa sürede yumurtlamış mısınızdır bilemiyorum biraz düşük ihtimal gibi geldi. Parça geliyor diyorsunuz kadın doğumda kontrol oldunuz mu düşükten sonra?

Bence rahminize de kendinize biraz süre tanıyın. Anlıyorum düşükten sonra insan hemen tekrar hamile kalmak istiyor ama olacak olan hamileliğinde sağlıklı devam etmesi için kendinize süre tanıyın. Birde hamile kalabilmeniz için yumurtlamanız gerek bu kadar kısa sürede yumurtlamış mısınızdır bilemiyorum biraz düşük ihtimal gibi geldi. Parça geliyor diyorsunuz kadın doğumda kontrol oldunuz mu düşükten sonra?
Dusukteb 12 gün sonra yumurtlama olur mu

Benim geçen yıl 13 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu kürtaj oldum fakat o kadar kanamam olmadi yeni bir çocuk için en az bir adet döneminden geçmeniz lazımdı yumurtlama zamanınız gelmediyse hamile kalacağımızı sanmiyorum

X