Düşük Yaptım

Lydia Martin

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2018
1
0
25
Merhaba, 20 Haziran'da girdiğim ilişkimden hamile kaldım bunu hiç şaşmayan regl günüm şaştığında öğrendim. önce test yaptım pozitifti sonrasında doktora gittim ve 2 haftalık hamile olduğumu öğrendim. erkek arkadaşımla ilişkimizi sonlandırdığımız bir döneme denk gelmişti, ona "ben hamileyim" diyemezdim desem bile sonucu belliydi kürtaj olacaktım. konuya onu dahil etmemeyi düşündüm belki bencillikti tek başına yaptığım birşey değildi fakat onun duyguları benim için çok önemliydi. konuşmuyorduk,konuyu hiç ona açmadan yalnız başıma çözdüm problemi düşük yaptım öğrendiğimin 3,5 günü sonrasında. kanamalarım ilk gün çok şiddetliydi gecemi hastanede geçirmiştim. 1 hafta boyunca regl oluyormuşum gibi devam etti sonrasında durdu. düşüğümün üstünden 23,24 gün geçti arada kasıklarımda inanılmaz ağrılar yaşıyorum. işim gereği saatlerce ayaktayım olduğum yerde kalakalıyorum. düşük yaptıktan sonra doktora da gitmedim içeride parça kalmışmıdır diye sizce yanlış mı yaptım? bunların arasında psikolojim efsane bozuldu kaldıramayıp olanı biteni anlattım erkek arkadaşıma. regl günüm yaklaşıyor sizce gününde regl olur muyum bazı yerlerde 40 gün sonra olunabileceğini okudum ne kadar doğrudur? ilişkiye girmek bir süre zararlıymış sanırım enfeksiyon kapılabileceği için. erkek arkadaşımla yeniden bir ilişkiye girmek için ne kadar beklemeliyim? yardımcı olursanız sevinirim :) İyi forumlar.

X