Düşük yapmış olabilir miyim?

dlphsm

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2023
187
56
39
Arkadaşlar 6+0 hamileyken ani bir kanamayla ve kasık ağrısıyla hastaneye gittim. Yatışım yapıldı serum ve ilaçlardan sonra kanamam azaldı ve sonraki gün taburcu edildim. Bebek ve kesesi duruyordu. Eve geldim hala kanamam devam ediyor. Yaklaşık 4 gündür kırmızı renkte kanamam devam ediyor . Düşük yapmış olabilir miyim? Bilemedim

Merhaba ağrınız eşlik ediyormu birde pihtili şekilde mi eger bu sekildeyse tekrar bı görünün doktora

Merhaba ağrınız eşlik ediyormu birde pihtili şekilde mi eger bu sekildeyse tekrar bı görünün doktora
Ağrım 2 gün önce çok oldu 1 saat kadar kramp şeklinde ağrı çektim ve kanama oldu gene sonra azalarak devam etti. Şu an ağrım yok denecek kadar az

Pıhtıları hastanede attım bayağı ama bebek hala duruyordu. Eve gelince de bir iki kez pıhtı geldi. Şimdi kırmızı ve pembe renkte her tuvalette geliyor ama ağrı kalmadı

Anladım inşallah sorun yaşamazsınız kalp atışını vs duydunuz mu?

Kendi kendınıze anlamlandırmak dogru olmaz
Acile Bi gorunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…