düşük tehdidi olup.anne olanlar yardım!!!1

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
475
20
selam arkadaşlar beni çoğunuz gebelik sayfasından bilir yaklaşık 5,5 haftalık hamişim..geçen çarşamba doktora kahverengi kaıntı şikayetiyle gittim.keseyi karnımdan göremeyince vajinal ultrasyonla gördü.yanlız kese düzensiz duruyodu.oval gibiydi yuvarlak değildi.doktor progestan diye bir hap verdi.vede yapıcak bişeyin olmadığını söledi.. 5 gündür yatıyodum.bugün işbaşı yaptım.çok korkuyorum rabbim onu bana bağışlasın...
benim durumumda olan varmıydı aranızdaa!!!!yardım edin kızlar

umarım bi sorun yoktur cnm dualarım seninle ben o duyguyu henüz tadamadım ama inşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsin ve bebişini kucağna alırsın

yadecim benim kardeşim eşi aynı senin durumundaydı idrarda testinde öğrendi hamileliğini doktara gitmemişti daha kanama sı geldi doktor implantasyon kanaması olduğunu söyledi daha sonra 3.5 aylık ken tekrar kanaması geldi düşük tehlikesi var dedi dr progestan verdi 15 gün boyunca içti ilaçın bittiği gün kanaması da kesildi çok şükür bebişde kendiside iyi şimdi
inşallah sende de bir sorun yaşanmaz sağlıkla bebeğini kucağına alırsın canım

selam arkadaşlar beni çoğunuz gebelik sayfasından bilir yaklaşık 5,5 haftalık hamişim..geçen çarşamba doktora kahverengi kaıntı şikayetiyle gittim.keseyi karnımdan göremeyince vajinal ultrasyonla gördü.yanlız kese düzensiz duruyodu.oval gibiydi yuvarlak değildi.doktor progestan diye bir hap verdi.vede yapıcak bişeyin olmadığını söledi.. 5 gündür yatıyodum.bugün işbaşı yaptım.çok korkuyorum rabbim onu bana bağışlasın...

tatlım bendede oldu bende hemen hemen 3 aydan fazla progestan kullandım sadece biraz yorulmamaya çalış allahım bebişini sana bağışlasın ilaç bana iyi geldi inşallah sanada gelir canım korkma:nazar:

Canım merhaba ben 18 haftalık hamileyim benim de ilk haftalarımda düşük tehliken vardı ve progestan kullandım..Allaha şükür kanama durdu..

Düşeceği varsa eğer bunu hiçbirşey engellemiyor ama progestan yetersinliğinden dolayı ise merak etme canım sağlıkla alırsın kucağına

İlk gebeliğimde bende kanama gelmişti ve progestan kullanmıştım ama bir yararı olmadı..Bebeğim doğsa bile sakat olucaktı ve insan vucudu okadar ilginçtirki sakat bir bebeği rahim atmaya uğraşıyor zaten...

Herşeyin hayırlısı canım sakın üzülme Kendini yormamaya çalış ben de çalışıyorum ama masa başı işi olduğu için yorulmamıştım..
rahat ol..güzel haberlerini almak ümidiyle.

canım bende oyle lekeler oldu ılac kullandım bol bol dınleennnn

kendıne dıkkat et pozıtıf oll

kan gelırse hemen doktora gıttt

ayyy yademmmm inşallah korktuğun şey olmazzz. inşallah bebişin sana sıkıca tutunurrr. sen onu çok istedin umarım seni yalnız bırakmaz:a015:

Canım allahın izniyle bebeğim inşallah sımsıkı tutunur sana dikkat et kendine morelini yüksek tut.Çünkü allahın izniyle bebegıne kavuşucaksın bebeğin kucağına alınmayı sbırsızlıkla bekliyor.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIMa.s.

sağolun kızlar allah razı olsun!!!inşallah allahın izniyle bişey olmaz..rabbim bebeğimi bana bağışlasın....

slm canm bende senınle aynı durumdayım 6+1 olduk bugun ve 6 gndur yatıyorum persembe gunu bellı olcak durumum kalp atıslarına bakıcaz ınsallh saglıklı bır sekılde bebıslerımıze kavusuruz :nazar:

canımm ben 13+2 günlük hamileyim
cuma sabahı kanamam oldu hemen doktora gittik
bebeğim kızmışve kalbi atıyordu büyümüştü
doktor progestan ve 2 günlük rapor verdi
dinlen dedi
rengi kahverengiydi, kırmızıya döner sancın olursa yine geldedi
ama ben çoook korkuyorumm

yadecim nasılsın tekrarlamamıştr umarım bol bol dinlen inş yavrun sana sıkıca tutunur

geçmiş olsun bende hamileliğimde iki kez düşük tehlikesi atlattım benim kanamam oluyordu ilaç kullandım 4,5 aylık oluncaya kadar rapor verdi 15/20 günlük istirahatlar oluyordu iyi dinlen hiç birşey senden ve bebeğinden önemli değil

geçmiş olsun hayatım..
dikkat et hiç bişe yapma bak.asılma bi yere,yada çok eğilme.birşey kaldırma,hızlı ve ani hareketler yapma.
bebeciğin annesine yerleşiyor şu anda.kötü şeyler düşünme sakın.
Rabbimden yiyecek ekmeği varsa o dünyaya gelir canım sen sadece temkinli hareket et.
kalp atışlarını duyarsınız da inşallah rahatlarsın.bu arada progestanın vajinal jeli var crinone onu söyle doktoruna o daha etkili.ben de bunu öneriyorum.
öpüyorum seni çok.

X