Düşük sonrası erken adetler

papatya00000

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
202
149
Merhaba ben 7 haftalık düşük yaşadım , kürtajsız kendiliğinden olan bir düşüktü . Kanama bittikten sonra doktor kontrolümü de oldum bir sıkıntı yoktu . Düşükten sonra ilk adetimi 28. Günde oldum ikinci adetimi 18. günde ve üçüncüyü de 15. gün yani bugün kanama başlıyor gibi . Bu durumu yaşayan var mı ? Okuduğum konularda gecikme yaşanlar çok fazla ama erken olan kimseyi okumadım

Merhaba ben 7 haftalık düşük yaşadım , kürtajsız kendiliğinden olan bir düşüktü . Kanama bittikten sonra doktor kontrolümü de oldum bir sıkıntı yoktu . Düşükten sonra ilk adetimi 28. Günde oldum ikinci adetimi 18. günde ve üçüncüyü de 15. gün yani bugün kanama başlıyor gibi . Bu durumu yaşayan var mı ? Okuduğum konularda gecikme yaşanlar çok fazla ama erken olan kimseyi okumadım
Canım benimki de düşükten sonra adetim hep erken gelmeye başladi buda iyi birşey diyorlar çevremdekiler. Adetin erken gelmesi yumurtalığın çocuk istediğine işaretmiş galiba

Aslında olabilir hiç böyle düşünmemiştim , çünkü hamile kalmadan önceki 2-3 ay da garipleşmişti bana da dediler rahim çocuk arıyor diye ,garip buldum inanmadım ama hamile olduğumu öğrenmiştim . Şimdi de belki öyle oluyordur

X