düşük sonrası ara regl...ama ....????

duruebru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2010
29
3
merhaba arkadaşlar ,
ben 11 ocakta düşük yaptım ve 5 şubatta ilk kanamam oldu .
arkasından 14 gün kanamam başladı. dr aradım ovulasyon kanamasıdır dedi .
normalde 4 mart gibi regl olmam gerkiyordu ama bende halan bir şey yok.
şaşkınım dr aramadım .
benim gibi olan var mı ?
cevap verirseniz sevinirim...

bu konuyla ilgili ben başka topiklerde bahsetmiştim ama umarım yardımım olur. ben de bu ocakta 19unda düşük yaptım. 4. günümde kanamam oldu ve çok olmasada 2,5 hafta devam etti. normalde 40ım 1 martta 41. günüm olmuş olması gerekiyordu ve kırkım dolacaktı adet olacaktım ve adet olmadım. okuduğum kadarıyla 60 güne kadar adet olmamak normalmiş. sonra doktorla görüşmek gerekiyor. rahim içi yapışıklık olup kanamayı engelleyebiliyormuş. yine de ben 2 hafta önce hamilelik testi yaptım pozitif. sonraki hafta yaptım yine pozitif. yine de bir hafta sonra doktoruma gideceğim. çünkü hormonlardan da pozitif çıkabiliyormuş o yüzden ben de eğer hamileysem biraz daha büyümesini bekliyorum ki görünsün. bu hafta 6. haftanın içine girdim. umarım sorunu doğru anlamışımdır ve faydalı olmuşumdur.
not:2hafta yani geçen 2 hafta kasık ağrısından öldüm ama şimdi bir sorun yok ve mide bulantım var. insanlar adet olmadan da hamile kalabiliyorlarmış kürtaj ya da düşük sonrası. bu arada 5-6 haftada kürtaj olunduysa küçük olduğu için alınma işlemi rahme zarar verilmediğinden erken gebe kalınabiliyor ve zararı olmuyorMUŞ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…