Dusuk sonrasi adet gormemek

elaide

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
4.276
12.422
Arkadaslar merhaba,

Bir sure once burada dusuk yaptigimi anlatmistim (5 bucuk haftalik bi hamilelikten sonra). Doktor kurtaj yapmadi, kendi kendine dogal yollarla dusuk yaptim. 6 ekim haftasinda yaptim dusugu, asagi yukari bir hafta sonra kanamam kesildi.
Gectigimiz hafta adet agrilarim basladi, uc gun surdu asagi yukari ama adet olmadan gecti. Su an 20 kasimdayiz, yani 7 hafta oldu adet gormeyeli. Bu normalmi? Tekrar hamile olamam, dun test alip yaptim hamile degildim. Vucudumda hamilelik belirtileride yok (hassas gogus, kasik agrilari filan).

Doktoru arayin diyeceksiniz, aradim dun. Bir hafta daha bekle, sonra yine ara adet gormezsen muayene edelim dedi. Beklemek biraz canimi sikiyo acikcasi.

Sizde dusukten sonra kac hafta surdu adet doneminiz?

ik wou dat ik je kon helpen :KK43:
benimde oldu cunku ama, met 17/5 en 15/3 wkn.
kendiliginden oldu canim, cok dert etme bence, komt echt goed
beterschap

ik wou dat ik je kon helpen :KK43:
benimde oldu cunku ama, met 17/5 en 15/3 wkn.
kendiliginden oldu canim, cok dert etme bence, komt echt goed
beterschap
Sagolasin canim. Hamile olmak derdim degilde, 7 hafta cok uzun yahu. Adet gorsem, kafam o olaydan siyrilabilecek ama i ih! Hep aklimda bi 'belki' var. Inan spora bile gitmiyorum korkumdan, hamileysem ve hoplayip ziplarsam belki yine dusuk yaparim kafasindayim. Ne alaka :KK70:

nou ja, ff geduld hebben denk ik, heb zelfs op kantoor een stomme chloortest gedan hahaha :KK70:

och meisje ... weetje , het zit ook n beetje tussen de oren.
simdi vucudunda degisik biseyler oldu, toparlanmasi zaman aliyor tabi,
aslinda tedirgin olmanda normal , ama bence cok takma ...

sen kafani topla, oluruna birak ....ha olmadi, merakina yenik dustun doktoru ara (kan nie anders)

Precies wat je zegt, het zit tussen de oren :) biraz oluruna birakirsam dedigin gibi, vucudumda rahatlar belki.
Dur, diger topige geliimde iki muhabbet edelim X

Merhaba hanimlar,
Maalesef bende hala tik yok. Piskolojik olarak midir bilmiyorum, su an kasiklarimda agri var, giydigim kotlar bayagi rahatsiz ediyor karnimi. Tipki o bir haftalik hamile donemindeki gibi tuhaf sancilar var karnimda dunden beri.
Tuvalete heyecanla kosuyorum adet oldum mu diye, yok hala bir numara.

Dusukten sonra cok zaman aldimi sizdede adet donemi, hicmi kimse yok :KK43:

X