düşük olabilir mi

rainmistik

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
862
682
merhaba.2 yıllık evliyim.bu ay korunmayı bıraktık ve gün aşırı ilişkiye girdik.Normade adet öncesi belirtiler yaşardım ama bu kez 10 gün öncesinden başladı bende acaba dedim.Dün adetime 4 gün kala ilişkiden sonra hafif kan gelmeye başladı.gece artmaya başladı ancak hiç adet olmuş gibi değildim ağrı yoktu.normalde çok ağrı oluyo.gece hastaneye gittik gebelik testi yaptılar yok dedi doktor ama sabah gel bir test var o,nda çıkar varsa dedi.Ben işe gitmek zorunda olduğum için gidemedim.şu an ağrı kesici içmeme rağmen çok kötü ağrım var kanamada çok.Düşük olabilirmi.doktora gitmem lazımmı acaba işim müsait değil pek düşükse önlenebilirmi?bana zararı olurmu .

canim dusuk oldugunu sanmiyorum..korunmayi biraktiktan sonra adetinde gecikme yada erken gelme olabilir...moralini bozma.ama aklinda kalmasin gene git bi doktorunla gorus..hakkinda hayirlisi olsun a.s.

sağol cnm cevabın için .biraz pimpiriğim.bide sanki ilk ay tutmassa zor olcakmış gibi geliyo ne bilim sabırsızım çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…