Düşük amh ile hamile kaldım

Mavibalon

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2022
192
82
Merhabalar hanımlar. Benim amh değerim 0.40di temmuz ayında . Takviye kullanmıştım ama gebelik olmadı 1.5 yıldır. Bu ay 3 gün adetim gecikti 21inde olmam lazımdı olmadı. Açıkçası pek ihtimal de vermedim çünkü tüp bebekle bile zor deniyordu . Testim bu şekilde bir bakar mısınız?

Kan testi de verdim 219 beta hcg hamilelik var mı ne yapmam lazım sizce hemen doktora gitmem lazım mı 🤔

Eklentiler

• IMG_20221124_184459.jpg
    IMG_20221124_184459.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 69
Merhabalar hanımlar. Benim amh değerim 0.40di temmuz ayında . Takviye kullanmıştım ama gebelik olmadı 1.5 yıldır. Bu ay 3 gün adetim gecikti 21inde olmam lazımdı olmadı. Açıkçası pek ihtimal de vermedim çünkü tüp bebekle bile zor deniyordu . Testim bu şekilde bir bakar mısınız?

Kan testi de verdim 219 beta hcg hamilelik var mı ne yapmam lazım sizce hemen doktora gitmem lazım mı 🤔
Bende bu şekilde hamile kaldım sayılır çok şaşırmıştık yani olacaksa amh düşük falan dinlemiyor ☺️ hemen doktora gidin bence ilaç falan başlayabilir sonra da kalp atışı için gidersiniz. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🤗

Bende bu şekilde hamile kaldım sayılır çok şaşırmıştık yani olacaksa amh düşük falan dinlemiyor ☺️ hemen doktora gidin bence ilaç falan başlayabilir sonra da kalp atışı için gidersiniz. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🤗
Tesekkur ederim ben de bunu soracaktım doktora hemen gitmeli miyim adetim 3 gün gecikmisti değerim 219 düşük deil mi

Düşük amh olan herkese umut olur inşallah. Mfk sipariş etmiştim ama kullanmadan hamileliği öğrendim fakat daha doktora gitmedim

Hayırlı olsun bana dua eder misiniz benim de amh düşük tüp bebek bir kere yaptırdım sizin yaşınız kaç eşinizin sperm sayısı ne kadardı hangi takviyeleri kullandınız inşaallah Allah bana da isteyen herkese nasip eder

Merhaba canım gözün aydın olsun çok sevindim , ahmet hocayla ilgili yazmıştın aynı şehirde yaşıyoruz sanırım ben de gitmeyi düşünüyorum da bu süreçte tedavisini uyguladın mı faydası oldu mu acaba ?

Merhaba canım gözün aydın olsun çok sevindim , ahmet hocayla ilgili yazmıştın aynı şehirde yaşıyoruz sanırım ben de gitmeyi düşünüyorum da bu süreçte tedavisini uyguladın mı faydası oldu mu acaba ?
Ahmet hocaya gitmiştim verdiği bitkisel ürünleri kullandım canım 4 aydır olmadı hiç bir şey kullanmazken ve düzenli birliktelik de olmazken hamile kaldım çok şükür ben şu an İstanbul'dayım 🙏

Çok sevindim senin adina canım biraz da akışına bırakmak gerekiyor sanırım , Rabbim ol deyince oluyor , hayırlısıyla kucağına al bebisini inşallah 🙏

Ahmet hocaya gitmiştim verdiği bitkisel ürünleri kullandım canım 4 aydır olmadı hiç bir şey kullanmazken ve düzenli birliktelik de olmazken hamile kaldım çok şükür ben şu an İstanbul'dayım 🙏
Canım merhaba öncelikle çok sevindim gebe kalmana bende pcos var sap tüpüm tıkalı ve AMH 0.34 Nisan ayında dış gebelik geçirdim belli bi ay korunduk şimdi ise gebe kalamıyorum. MFK yı duymuştum inceledim fakat fiyatları aşırı yüksek bütçem buna el verişli değil. Sana doktorum verdiği bitkisel ürünler nelerdir

Benim de amh 0.33 fsh 29 önerebileceğiniz bir şey var mı kızlar. Böyle okuyunca umut doluyorum 🥹 yaş çok etkili diyorlar inşallah kendiliğinden olur 🙏🏻

Yaşım 29 hayıt suyu , havuç ve incir suyu kullanmıştım. Bir de arı sütü,hayıt, keçiboynuzu olan karışım kullandım ama bunlardan mi oldu bilemiyorum çünkü kullandıktan 4 ay sonra hamile kaldım 🙏

Yaşım 29 hayıt suyu , havuç ve incir suyu kullanmıştım. Bir de arı sütü,hayıt, keçiboynuzu olan karışım kullandım ama bunlardan mi oldu bilemiyorum çünkü kullandıktan 4 ay sonra hamile kaldım 🙏
Olabilir çünkü kullanılan takviyeler etkisini gelecek yumurtalarda gösteriyor 😍 Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲 bende takviyelere başladım bi kzıım var basit kistten dolayı dr gitmiştim bir anda amh değerimin çok düşük olduğunu öğrendim hiç çocuk düşünmezken (daha ileri tarihte düşünüyorduk) şimdi 2. Olsun diye uğraşıyorum hayırlısı Allah tan 🤲

Ahmet hoca kim arkadaşlar? Ve hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz🙏

X