Düşük Amh ile hamile kaldım AMH 0.52 her zaman umut var😇

Zeynep6134

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2021
3
4
30
Yaklaşık 2 yıllık evliyim 1 .5 yıldır çocuk istemimiz var . Size de umut olmak istiyorm. Tüp bebek süreci için adet olmayı bekliyordum. 😊
Beklerken tüp bebek uygulandığında sağlıklı yumurtalarım olsun diye birçok şey araştırdım.
Hergün 1 adet havuç yedim🥕
Şeker ve tatlıdan uzak durdum o 1 ay boyunca
Brokoli karnıbahar ,havuçlu patates , ıspanak,bezelye gibi yemekler tükettim birde haftada 1 balık.,🐟
Adet günü itibariyle bal, tarçın ve çekilmiş çörek otu karışımı yedim 12 gün boyunca sabah aç karna 1 tatlı kaşığı yumurtlamaya ve sağlıklı yumurta gelişimine destek oluyormuş
En az 5000 adım olcak şekilde yürüyüş(kan akışı sağanıyor ve sağlıklı yumurtlama elde ediliyor)
Tüp bebek başvurusu için gittiğimde doktor kan sulandırıcı vermişticorasprin 100 mg haftada 2 yada 3 kez içtim çok içmedim .
Hergün 6 7 bardak su
Meyve
Kahvaltılının yanında herzaman ceviz, kapya kırmızı biber ve çok az miktarda maydanoz yedim.
Tüp bebeğe odaklandığım için adet olsamda gitsem diye düşünüyordum hep kafada bitince oluyor sanırım. Olcakmı olmicakmı artık düşünmeyin evet çok zor imkansız gibi geliyor ama hergün biryere gidin eşinizle yada arkadaşlarınızla evde kalımca sürekli o konuları düşünüyorsunuz. Umarım faydam olur. Birde bi dua var her namazdan sonra 7 kez ve aklıma geldiği her an iş yaparken yürüyüş yaparken bir dua var onu okudum

Eklentiler

• Screenshot_20211217-165412_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211217-165412_WhatsApp.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 77
X