Düşmeyen ateş

BKGK

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013
3.380
8.787
Arkadaşlar kızım 4 buçuk yaşında 9 gün önce ateslendi 3 gün bekledim ateşi çok yükselmedi 38 i geçmedi ateş düşürücü ile de düştü fakat ateş sürekli çıkınca doktora götürdüm öksürük ve balgamda vardı hafiften, kan testinde crp 16 cıktı ceftinex 125 mg antibiyotik başladık antibiyotiğin şuan 6. Günündeyiz ama yine gunde 1 defa ateşimiz oluyor ates dusurucu verdigimde hemen dsuuyor ve ertesi gunun aksam saatlerine kadar çıkmiyor, bugun tekrar doktora götürdüm bogaz enfeksiyonu olduğu için normal olabileceğimi söyledi, normalde antibiyotiğin 3. 4 l. Gününden sonra ateş olmaması lazım ama neden oluyor anlamış değilim boğazı balgamı ve öksürüğü baya var şuan o mu yapıyor :KK43: daha önce başına gelen yafa bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi ?

Neden olabileceğini bilmiyorum fakat oğlumda boğaz enfeksiyonu antibiyotik yazdı doktor 3 gün ateş olabilir dedi daha sonra devam ederse getir demişti. 3. Gündeyiz dün bitti çıkmıyor artık.

Neden olabileceğini bilmiyorum fakat oğlumda boğaz enfeksiyonu antibiyotik yazdı doktor 3 gün ateş olabilir dedi daha sonra devam ederse getir demişti. 3. Gündeyiz dün bitti çıkmıyor artık.
Sizinki daha çıkmaz bence, antibiyotik dozumu yetersiz geldi anlamadim ki sizede çok geçmiş olsun
Bünyesi zayıf mi ?
Alerjisi var dendi ama.bu yaz hiç hasta olmadık çok guzel gidiyordu birden oldu kilosu boyu iyi havada sıcak dışarıda çıkardım bu süreçte acaba toparlayamadi mi diyecegim ama antibuyotik aliyor iste.bakayim geçmezse başka doktor mecbur..

Sizinki daha çıkmaz bence, antibiyotik dozumu yetersiz geldi anlamadim ki sizede çok geçmiş olsun

Alerjisi var dendi ama.bu yaz hiç hasta olmadık çok guzel gidiyordu birden oldu kilosu boyu iyi havada sıcak dışarıda çıkardım bu süreçte acaba toparlayamadi mi diyecegim ama antibuyotik aliyor iste.bakayim geçmezse başka doktor mecbur..
İnşallah geçer. Bu aralar herkes hasta. Geçmiş olsun.

X