Banyo Dekorasyonu duşakabin teknelimi teknesizmi yardım edermisiniz

ç i d o

M U C İ Z E M...
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
1.969
95
41
merhaba bayanlar. yeni ev aldık taşınıcaz banyom küçük. şimdi tekneli küçük duşakabin alayım dedim. eşimin arakadaşları ilerde koku yapıyor alma dediler. banyo küçük çok yer kaplar mermer kestir üstüne duşakabin.bede burdaki resimlere baktım geneli tekneli. teknesiz duşakabine rastlamadım. tekneli duşakabin yaptırıp koku yapan memnun olmayan varmı bana yardımcı olurmusunuz.perşembe günü taşınıcaz. fikirleirnizi alayım dedim.

şimdiye kadar 16 kişi görüntülemiş kimsede cevap yazmamış. demek kimsenin evinde duşakabin yok. yardımlarınız için teşekkür ederim. zaten izine ayrılıcam bugün. taşınma telaşım başlıyor. kolay kolay siteye giremem. yardımcı olan herekese teşekkür ederim.

Önceki evimizinki tekneliydi
Suanki teknesiz

Koku problemi fln yasamadık biz hic

Sadece lavobo gibi sık sık ovmak gerekmesi olumsuzluktu

Son düzenleme:
Tekneli alın bence. Mermer konursa ileride alt kısımda bir problem olsa nasıl tamir edilir onu da düşünmek lazım.

Koku problemi hiç duymadım. Belki duş teknesinde kullanılan malzemeyle ilgilidir. Eşinizin koku yapan duş teknesi kullanan arkadaşlarından daha detaylı bilgi sorun bence. Bir de aklıma gelen kenarları iyice kapatılmamışsa, aşağılara kaçan suyun zamanla koku yapması olabilir.

ya o tekne ne işe yarıyor ki?temizliği, yer kaplaması hep dert.kendi evimiz olunca ilk onu değiştireceğim ben.sadece duşakabin olsun bir kişinin sığacağı kadar yeter bence.gereksiz geliyor bana.

canım eger duş teknesi alman gerek ama alırken kaliteli bir tane al ki yıllarca kullanasın sorunsu kokusuz bak sana önerebileceğim banyomoda,com var ordan bakabilirsin

Son düzenleme:
cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. araştırdım koku yapmasının nedeni montaj iyi olmazsa oluyormuş.yani işçilik iyi olmazsa gider kısmı iyi oturmazsa hem sızdırma yapıyor hem de zamanla koku oluşurmuş. buğün sipariş vercez. banyom küçük tekneli duşakabine karar verdik. dediğim gibi işçilik de çok önemli duşakabin ne kadar kaliteli olursa olsun.

teknesiz kullandım ben..kullanımı zor bence..direk fayans üzerine duşakabini koymuşlar tekne olmadan..temizliğide çamaşır suyu kireç çözücü vs. fayans aralarındaki derz dolgusunu zamanla aşındırıyor ve alt kata su gidiyo..başıma gelldi..kesinlikle tekne alın derim..silikonu iyice düzgün şekilde olduktan sonra sorun olmaz bence..

teknesiz kullandım ben..kullanımı zor bence..direk fayans üzerine duşakabini koymuşlar tekne olmadan..temizliğide çamaşır suyu kireç çözücü vs. fayans aralarındaki derz dolgusunu zamanla aşındırıyor ve alt kata su gidiyo..başıma gelldi..kesinlikle tekne alın derim..silikonu iyice düzgün şekilde olduktan sonra sorun olmaz bence..

sağol canım dün tekneli ve üzeri camlı olandan sipariş verdik.15-20 günü bulur dedi.takılsın resim eklerim.

biz tekneliye karar verdik.bence teknesiz olanlar kullanım olarak görünüm olarak pek hoş degiş.teknesiz duşakabinlerde fayans araları cok kirlerin.koku neden olsun.

X