Banyo Dekorasyonu dusakabin konusunda yardim

devran_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
2.267
104
42
Kizlar banyomda küvet ve dusakabin vardi eskidi degistirme karari aldik nasil bi dusakabin önerirsiniz camlimi nasil secenek cok kafamda karıstı acikcası tavsiyelerinizi bekliyorum:KK34::KK34:

komiksin yaaa kırk yıl düşünsem duşa kabinin camını bu sitede paylaşmak aklıma gelmezdi.helal olsun ama iyi fikir.bir çok kişinin kullandığı çeşitli camlar var tabi herkes ayrı bişi der.özellikle belirteyim benim her iki banyomda normal cam ama berbat onun tertemiz kalmasını sağlamak için mahvoluyorum ben.sürekli cifle cif kalıntısı kalıyor arkasından prilli domestosla fırçala iyice durula ve kurula zor iş ya.çok isterdim buzlu cam olsun.hatta ve hatta normal cam sıkıştırılmış diye duydum benim orta banyomdaki duşa kabinin tek kapısı bir gün hafif bir dokunmayla patladı.içinde hava kalmış olduğundan dediler.oyüzden iyi fikir alıp iyi bir firmaya yaptırmanı tavsiye ederim.duşa kabinin içinin görünmemesi daha mı iyi olurdu bilemedim karar senin artık.

''Reflekte cam''ı araştırmanı tavsiye ederim,ben füme renginde yaptırdım çok hoş ve kullanışlı.
Tavsiye ederim :KK34:

Kizlar banyomda küvet ve dusakabin vardi eskidi degistirme karari aldik nasil bi dusakabin önerirsiniz camlimi nasil secenek cok kafamda karıstı acikcası tavsiyelerinizi bekliyorum:KK34::KK34:

Kumlama camlara bir bakmanı öneririm arkadaşım. Hem temizliği kolay hem de mutaassıp dışardan görünmüyor :)

kendim bir duşakabinci olduğum için sana füme camı önericem canım hem sade hemde şık...

canım küvet için çeşit modeller var yıllarca kullanmak istiyorsan yardımcı olur burası sanırım Küvet, Duş Teknesi

X