Saç Bakım Ürünleri durulanmayan ürünler hakkında

panika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
52
0
kızlar 1 hafta önce saçımı boyattım istediğim renk oldu ama açılma olduğu için saçım mahvoldu çok uzundu baya kestirdim yanık kalmadı ama saçın genel kalitesi düştü çok kuru tüy tüy oldu sanki. şampuan ve saç kremim elseve arı sütlü olandan onlardan memnunum. lorealin pembe saç maskesi de var ama düzenli kullanmıyorum. ben banyo sonrası bi ürün istiyorum çünkü saçım zor taranıyor ve kötü görünüyor. kuaför lorealin serumunu önerdi tabi ama bilmiyorum, siz ne önerirsiniz?

kesinlikle gliss in durulanmayan sıvı saç kremini öneririm.ıslak kuru fark etmez her zaman kullanabilirsin saçına.ben pembe olanını kullanıyorum hem yumuşacık yapıyo hem de kolay taramamı sağlıyo.resmini de ekledim bakarsın canım.

Eklentiler

• $SILK_RANGE_EXPRESS_REPAIR_tr_gross_01.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 73
durulanmayan ürünler diplere gelmeyecek yoksa yaglanma saçta agırlaşmaya neden oluyor

bende bunu ve mavı suyu kullanmıorm gliss gercekten işe yarıor kullanmımı kolay bu yuzden sevıorm kokusuda cok hoş..

gliss aldım bende:) ama sarı, pembesini görmedim. yarısını bitirdim bile saçlarım okadar kuru ki

mavi su aldım bende...gliss alıcaktım sarısı kalammış pembe olanı vardı kötü kokuyodu almadım...mavi su denen şey ne güzel kokuyomuş yahu:) bakalım bunu bitireyim glissi alıcam ..içimde kaldı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…