Duphaston

Butterfly193

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
2.676
1.032
Kızlar adetim 6 gün geçti sabah test yaptım negatif doktorumla konuştum duphaston al dedi ilaç bittikten sonra 10 gün içinde adet olursun dedi ama nasıl kullanacigimj sormak o an aklıma gelmedi günde iki kez mi kullanmaliyim

Günde bir tane kısırlık tedavisi için adet söktürmesi için günde iki defa kullanılıyor diye biliyorum ben

Bana da yazmıştı sabah akşam 1 tane
Ama benim çatlamış yumurtam için yazdı
Adet söktürücü dozu nedir bilmiyorum

Merhabalar, polikistik over sendromu hastasıyım. 2,5 aydır regl olmuyorum doktorum duphaston verdi. Ben regl olmak için 1 kutu kullanacağım diye düşünmüştüm. Çünkü ilacı içip adetim bittikten sonra inositol içeren ilaca başlayacağım. Ama doktorum 3 kutu duphaston yazmış. Sebebini anlamadım. Bu konuda fikri olan var mı?
İkinci sorum da şu; 3 aylık duphaston kullanımında 1. Kutu bitip regl olduktan sonra 2. Kutuyu kullanmaya ne zaman başlamalıyım?
bekarım ve sorularım regl düzensizliği için hamile kalmakla ilgili değil :) cevaplarsanız memnun olurum :)

merhaba bende kullanıyorum ilk kutu bitiminden 5 gün sonra adet oldum. ve adetin 16.günü 2. kutuya başlamamı söyledi doktorum. sizde bir sorun isterseniz kişiden kişiye değişiyor olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…